Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wygląda na to, że Sony jest gotowe do ogłoszenia „PlayStation Plus Video Pass”

Sony można ustawić na przesyłanie treści filmowych do plików Play Station Plus subskrypcje, zgodnie ze zdjęciami, które zostały krótko przesłane na ich stronę internetową w środę.

Hasło brzmiało „PlayStation Plus Video Pass” Opublikowany Dziś na oficjalnej stronie Sony, a także poniższy opis na polskiej stronie (teraz usunięty):

„Nowa funkcja dostępna przez ograniczony czas w PlayStation Plus … PS Plus Video Pass to aktywna usługa beta 22.04.21 – 22.04.22. Funkcja subskrypcji jest dostępna dla użytkowników PS Plus w Polsce.”

Nie jest jasne, czy lista opisuje usługę globalną czy lokalną, ale poprosiliśmy o wyjaśnienie na tej podstawie Interaktywna rozrywka Sony.

Wygląda na to, że Sony jest gotowe do ogłoszenia
PS Plus Video Pass jest krótko wymieniony na polskiej stronie PlayStation.com.

Sony ogłosiło to w zeszłym miesiącu PlayStation Store nie będzie już oferować do kupienia lub wypożyczenia treści telewizyjnych i filmowych Później tego roku.

Firma poinformowała, że ​​od 31 sierpnia 2021 r. Treści wideo nie będą już dostępne za pośrednictwem Digital Storefront. Jednak dostęp do istniejących zakupów będzie nadal możliwy.

Właściciel platformy może chcieć zwiększyć wartość swojej płatnej usługi subskrypcyjnej w obliczu ostrej konkurencji ze strony X-Box Game Pass, konwertując niektóre programy wideo na PS Plus.

Następna generacja konsol do sprzedaży detalicznej

Co najważniejsze, trzy filmy z usuniętego banera PlayStation.com – Venom, Bloodshot i Zombieland – zostały wyprodukowane przez własną wytwórnię filmową Sony.

Sony też Jest właścicielem dużej ilości treści telewizyjnych Za pośrednictwem telewizji Sony Pictures i animacji Funimation.

Obecnie dostępnych jest wiele usług przesyłania strumieniowego pod adresem PS4 PS5, w tym Netflix, Disney +, jabłko Telewizja i nie tylko.

Niedawno PlayStation uruchomiło inicjatywy, które można postrzegać jako kroki mające na celu przeciwdziałanie popularności Game Pass.

Wraz z uruchomieniem PlayStation 5Sony zadebiutowało w Kolekcja PlayStation Plus, Biblioteka 20 gier na PS4, w które subskrybenci PlayStation Plus mogą grać na PS5.

READ  Snag The Apple Pencil (2. generacji) w najniższej cenie w historii

Zapytany w listopadzie, czy są plany rozszerzenia kolekcji, która obecnie składa się z 10 gier własnych i 10 innych firm, powiedział Ryan. GQ Sony stosuje podejście „poczekaj i zobaczysz”.

Wygląda na to, że Sony jest gotowe do ogłoszenia
Logo PlayStation Plus Video Pass można znaleźć w witrynie internetowej Sony.

Sony obniżyło ceny PlayStation Now W październiku 2019 r., Chcąc być bardziej konkurencyjnym w stosunku do konkurencyjnych usług przesyłania strumieniowego, co miesiąc zaczęto dodawać „przebojowe” gry, które są dostępne przez ograniczony czas.

A na początku tego miesiąca mówiono, że SIE był Praca nad „kontratakiem” dla popularnej subskrypcji Xbox Game Pass Microsoftu.

Sony dokłada wszelkich starań, aby zintegrować swoją ofertę gier wideo i filmów. PlayStation Productions zostało stworzone w 2019 roku przez firmę Sony Interactive Entertainment w celu Dostosowanie charakterystyk oryginalnej gry do kina i telewizji.

Plik Nieznany Film, To późnoTo pierwszy film pełnometrażowy PlayStation. Działa również na pliku Adaptacja The Last of Us dla HBO, Akcja bezpośrednia Duch Tsushimy Wyreżyserowane przez Johna Wake’a, reżysera Chada Stahelsky’ego i A. Serial telewizyjny Twisted Metal Z książki Deadpool, Wśród innych projektów.

Zaliczka w tym miesiącu, Sony ogłosiło wieloletnią umowę licencyjną z Netflixem w USA, Co daje jej wyłączne prawa do przechowywania filmów Sony Pictures Entertainment (SPE) po premierze kinowej i domowej rozrywki.