Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mówi się, że Hitman Studio pracuje nad grą Xbox Series X.

Deweloper IO Interactive, najbardziej znany ze swojej pracy nad serią Hitman, podobno pracuje nad nową grą, która będzie dostępna wyłącznie na platformach Xbox. Ten projekt, zakładając, że istnieje, jest również bardzo różny od gry wideo 007, którą studio ogłosiło już pod koniec 2020 roku. Jedynym minusem wszystkich tych wiadomości jest na razie to, że jeśli skończy się na tym tytule. Prawdopodobnie nie zobaczymy go trochę dłużej.

Raport w środku tej wiadomości pochodzi z niedawnego wideo autorstwa Windows Central Games. Zgodnie z tym, co zostało powiedziane w filmie, IO Interactive połączyło siły, aby stworzyć ekskluzywny tytuł dla Xbox Game Studios. I chociaż w tej chwili szczegóły gry są minimalne, wydaje się, że jest to ogromne odstępstwo w porównaniu z tym, co zrobił wcześniej deweloper. Mówi się, że projekt znajduje się w fikcyjnym świecie i może zawierać smoki.

Jednak, jak wspomniano wcześniej, gra wciąż jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Windows Central Gaming wyraźnie stwierdza, że ​​gra jest na etapie prototypowania i „kilka lat” dzieli ją od wcześniejszej wersji. Mając to wszystko na uwadze, może minąć trochę czasu, zanim otrzymamy potwierdzenie jego istnienia.

Jednak pomysł, że IO Interactive będzie pracował nad czymś innym niż Hitman i nowa gra wideo o Jamesie Bondzie, jest czymś, co już słyszeliśmy. Prezes Studio Hakan Abrak potwierdził w nowym raporcie Wywiad Kilka tygodni temu deweloper umieścił teraz za kulisami coś innego. Chociaż nic nie mówiło o tym, że jest to gra tylko na Xbox, ta niewielka ilość informacji nadal potwierdza, że ​​studio działa teraz i działa bardziej niż myślisz.

Więc co z tego wszystkiego zabierasz? Czy chciałbyś, aby IO Interactive tworzyło grę wyłącznie dla Xbox Game Studios? Co myślisz o możliwości wyimaginowanego środowiska? Daj mi znać o wszystkich swoich przemyśleniach w komentarzach lub na Twitterze pod adresem Godny zaufania.

READ  Apple AirPods Pro są ponownie w sprzedaży za 200 USD