Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowe oznaczenia wyszukiwania mogą uczynić Apple App Store łatwiejszym w nawigacji / cyfrowym świecie informacji

App Store dostarczony przez Apple był bardzo ważną częścią tego, co sprawiło, że aplikacje stały się powszechne w tej nowoczesnej erze, ale pozostał nieco taki sam, jeśli chodzi o sposób organizowania aplikacji, gdy jesteś na wyżej wymienionym. Sklep. Jednak, Niedawne doświadczenie Recenzja firmy Apple wskazuje, że wkrótce sytuacja może się zmienić, a to może tylko ułatwić znalezienie aplikacji, które mogą być dla Ciebie istotne.

Ta zmiana obejmuje głównie nowy mechanizm tagowania, który może rozdzielać aplikacje na różne typy klas. Zasadniczo te naklejki mogą pomóc Ci zdecydować, na co zwrócić uwagę podczas wyszukiwania w sklepie z aplikacjami. Na przykład, jeśli szukasz gier akcji, zobaczysz wybór flag, takich jak tryb dla wielu graczy, offline i tym podobnych, które możesz wybrać, aby znaleźć aplikacje należące do wszystkich odpowiednich kategorii.

To nie pierwszy raz, kiedy Apple majstrował przy tagach od czasu przeprowadzenia podobnego eksperymentu, gdy iOS 7 był najnowszym systemem operacyjnym oferowanym przez firmę. Ten ostatni test nie trwał długo, ponieważ Apple nie sądził, że jest gotowy do szerokiego wdrożenia, a ponieważ tym razem testowanie znaczników jest nadal wykonywane tylko po stronie serwera, wielu użytkowników nie robi tego, dopóki nie poznaj test w pierwszej kolejności.

Ważne jest, aby pamiętać, że ta aktualizacja może w rzeczywistości poprawić wrażenia użytkowników z App Store, a także może pomóc aplikacjom utworzonym przez mniejszych programistów w uzyskaniu rodzaju wyświetlacza, który może pomóc zdemokratyzować proces, dzięki któremu aplikacje mogą stać się dochodowe.

READ  Dlaczego kawaler Matt Agnew obcina całe włosy?

Przeczytaj następujące: Po raz kolejny Samsung stał się liderem na rynku smartfonów, a Apple zajął drugie miejsce