Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Musisz obejrzeć najlepsze thrillery akcji przesyłane strumieniowo online jak najszybciej

Surrealistyczne filmy Nie dla każdego.

Filmy, które odbiegają od standardowych obyczajów filmowych, prezentują abstrakcyjne wizualizacje i pozostawiają swoje wewnętrzne działanie interpretacji, mogą być bardzo silne – nawet jeśli mogą zrazić widza. Ale w najlepszym wydaniu te historie przekazują potężne przesłanie.

Ten film z 2019 roku wykorzystuje surrealizm, aby zbadać wewnętrzne życie młodej kobiety, która dorastała w sekcie, dokumentując jej przebudzenie w powolnym pełzaniu. Jest teraz przesyłany strumieniowo online.

inna ciąża, film wyreżyserowany przez polską reżyserkę Małgorzatę Szumowską z 2019 roku, po raz pierwszy przedstawia grupę młodych dziewcząt wykonujących swoje codzienne obowiązki, przy akompaniamencie wzruszającego, harmonijnego wokalu. Chociaż żyją z ziemi i zachowują się tak, jakby żyli od wieków, oryginalny materiał filmowy pokazuje zmodyfikowany powóz w pobliżu, a także Barbie zaprojektowaną do noszenia tej samej sukienki, co młode dziewczyny, co umieszcza film we współczesnym kulcie. .

Jedyny mężczyzna w grupie, znany jako „Pasterz” (Michel Huisman), jest tajemniczym przywódcą tego kultu. Modląc się za niego dziewczyny słuchają jego wykładów, a każdego wieczoru wybiera jedną ze swoich „żon”, z którą spędza noc. inna ciąża Koncentruje się na Sali (Ravi Cassidy), jedynej córce jednej z tych żon, która zmarła wkrótce po porodzie.

Wychowana w uwielbieniu Sala stopniowo dojrzewa i rozwija bardziej abstrakcyjne myślenie i cierpi na dzikie fantazje na temat swojego życia. Widzi siebie w ciągłym krzyku, chociaż z jej płuc nie wydobywa się żaden dźwięk. Widzisz owcę na wzgórzu, jej skórę, ale nadal zaciąga się. Zaczyna powracać do tych fantazji, gdy pasterz postanawia uwielbieć, gdy poświęca więcej uwagi Selah.

Myślę inna ciąża Technicznie rzecz biorąc, horror, nie można znaleźć żadnych kompletnych obaw. Zamiast tego lęki pochodzą z całkowitej rozpaczy i rozpaczy, której doświadcza Sala, kwestionując wiarę, która pojawiła się w jej całym życiu. W pewnym momencie zauważa samochód jadący drogą i wyobraża sobie, że siedzi na tylnym siedzeniu z rodzicami z przodu, patrząc na nią ponownie.

Pasterz spotyka się ze swoimi kobietami i córkami.IFC . filmy

Podczas gdy horror pozostaje w przerażającej negatywnej przestrzeni przez większość filmu, ostatnie dziesięć minut przekształca ten aspekt podtekstu w scenariusz. Zakończenie oferuje rodzaj sprawiedliwości, o której Selah fantazjowała przez cały film, a ten przerażający czyn w jej imieniu wydaje się jedyną logiczną odpowiedzią na jej stanowisko.

READ  Polskie MMA trzy na jednego walczące strasznie jednostronnie zgodnie z oczekiwaniami

Czy jesteś fanatykiem i szukasz bogatej medytacji na temat kultów i wiary? Kultowy maniak, który szuka innej drogi do mentalności „wyższej kontroli”? Czy jesteś zwykłym fanem filmów i szukasz czegoś bardziej abstrakcyjnego? bez utraty skuteczności struktury narracyjnej, inna ciąża Stanowi idealną i niepokojącą opcję na wieczór wypełniony prowokującą do myślenia rozrywką.

inna ciąża Teraz przesyłam strumieniowo na Hulu.