Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Muzyka klasyczna zwiększa kreatywność | codzienne wiadomości

Harry Styles uznał, że słuchanie muzyki klasycznej zwiększa jego kreatywność.

Były wokalista One Direction jest jednym z najpopularniejszych nazwisk w branży muzycznej, a jego album Fine Line z 2019 roku zawiera dwa hity Adore You i Watermelon Sugar.

Ale zamiast polegać na nowoczesnej muzyce podczas tworzenia nowych dźwięków, Harry wyjaśnił w wywiadzie dla zimowego wydania magazynu DAZED 2021, ostatnio wzbudził ciekawość klasycznych kompozycji.

„To odblokowało możliwość bycia całkowicie sobą, bez żadnych przeprosin” – powiedział. „Zacząłem słuchać muzyki klasycznej, ponieważ wydawało mi się, że daje mi ona czyste płótno do pracy. Nie słyszałem więc rzeczy, na które chciałem wtedy zwrócić uwagę. Myślę, że dużo kreatywności bierze się z nudy i dając sobie szansę, aby nic nie rozpraszało. Jestem najbardziej ludzkim człowiekiem, jakiego kiedykolwiek czułem. Dawno temu, jasne.

Oprócz kariery muzycznej Harry niedawno wypuścił markę kosmetyczną Pleasing i wystąpił w serii hollywoodzkich filmów, w tym Don’t Worry Darling i My Policeeman.

I chociaż ma kilka projektów w ruchu, brytyjska gwiazda dowiaduje się, co właściwie sprawia mu radość.

„Czasami czuję, że powinienem unosić się na tej chmurze sukcesu i szczęścia, a najwyraźniej to nie działa” – stwierdził 27-latek. „Myśląc o moim poczuciu siebie i osobistej podróży, zdaję sobie sprawę, że szczęście nie jest takim stanem końcowym”.

wiadomości muzyczne Złupić

READ  Badacz z Yue Dean Harrison University ujawnia istnienie istoty „tropowej”