Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nagłe zachowanie księcia Harry'ego sprawi, że książę Filip „przewróci się w grobie”

Nagłe zachowanie księcia Harry'ego sprawi, że książę Filip „przewróci się w grobie”

Książę Filip „przewracał się w grobie” po odkryciu, że książę Harry zdecydował się zmienić nazwiska swoich dzieci, mówi królewski biograf.

Kilkadziesiąt lat temu Filip był sfrustrowany, gdy dowiedział się, że jego dzieci nie będą nosić jego nazwiska Mountbatten, gdy jego żona Elżbieta została królową w 1952 roku.

Jednak po długich dyskusjach były brytyjski premier Winston Churchill i prywatny sekretarz królowej Tommy Lascelles doszli do rozwiązania polegającego na nadaniu wnukom królowej imienia „Mountbatten-Windsor”, próbując uspokoić Filipa.

Dzieci księcia Harry'ego i Meghan Markle, książę Archie i księżna Lilibet, były wcześniej znane jako Mountbatten-Windsor.

Jednak młodzi ludzie otrzymali teraz tytuł Sussex.

Wpisywanie się codzienna pocztaBiografka Ingrid Seward powiedziała: „Jakie więc smutne, że już po trzech pokoleniach Harry musi tak rażąco zignorować życzenia dziadka i skutecznie porzucić nazwisko rodowe, o które walczył Filip”.

Następnie dodała, że ​​dramat otaczający decyzję Harry'ego o zmianie imion spowodowałby, że jego dziadek „przewracałby się w grobie”.

Nowy pseudonim Archiego i Lilibet został po raz pierwszy ogłoszony na kontrowersyjnej nowej stronie internetowej Meghan i Harry'ego.

Jednocześnie dużą uwagę poświęcono językowi użytemu w zaktualizowanej witrynie.

W profilu księcia szczegółowo opisano jego 10-letnią karierę wojskową, działalność charytatywną i pamiętniki, ale nie ma nic o tym, że jest piąty w kolejce do tronu. Tymczasem profil Meghan koncentruje się na jej działalności charytatywnej, karierze w branży rozrywkowej, roli w serialu „W garniturach” i pracy autorskiej.

Witryna, która od chwili jej uruchomienia spotkała się z ostrą krytyką, została zaprojektowana przez Artykuł, kanadyjską agencję cyfrową, z której Meghan korzystała wcześniej przy tworzeniu swojego bloga lifestylowego The Tig and Archewell.

W wydanym w weekend oświadczeniu księżna napisała: „Jest powód, dla którego od dziesięciu lat współpracuję z Ryanem i jego utalentowanym zespołem przy Material: ich dbałość o szczegóły, kreatywność i troska, a także przemyślane podejście do projektowania. co do doświadczenia użytkownika. To nie tylko projektanci; to współpracownicy, którzy wznoszą Twoje pomysły na wyższy poziom. „W kierunku identyfikacji wizualnych. To wyjątkowa firma. Poza tym są Kanadyjczykami, więc ich lubię”.

READ  Gdy kontrowersje związane z „Rokiem świetlnym” rozprzestrzeniają się, eksperci ponownie rozważają dziedzictwo „Toy Story”

Ekspertka królewska Angela Levin określiła parę jako „żałosną” za używanie herbu królewskiego na swojej nowej stronie internetowej.

Powiedziała The Sun: „Wykorzystują swoje królewskie koneksje, których, jak mówią, tak bardzo nienawidzą.

„Królowa Elżbieta II będzie zła, bo obiecała, że ​​tego nie zrobią.

„Powinni mieć zakaz używania pseudonimu, który przez lata obrażali”.

Przeczytaj powiązane tematy:Książę Harry