Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Fani Sydney Swift obawiają się najgorszego

Fani Sydney Swift obawiają się najgorszego

Na występy Taylor Swift w Sydney mogą mieć wpływ trudne warunki pogodowe – w najbliższy weekend obowiązuje ostrzeżenie o silnych burzach.

Poznaj epoki Taylor Swift i zanurz się w jej niezwykłej podróży i dziedzictwie, od ukochanego kraju po światową sensację.

Biuro Meteorologii wydało ostrzeżenie o silnych burzach na piątek i sobotę, czyli pierwszy z dwóch terminów występów Swifta w Sydney w Accor Arena.

Piosenkarka ma każdego wieczoru występować cztery wyprzedane koncerty od piątku do poniedziałku dla 80 000 Swifties.

Fani w mediach społecznościowych dzielili się swoimi obawami, szczególnie dotyczącymi piątku, za pomocą ostrzeżeń, które narażały serial na poważne niebezpieczeństwo.

Występy Taylor Swift w Sydney mogą być zagrożone ze względu na ekstremalne warunki pogodowe. Zdjęcie: Graham Denholm/TAS24/Getty Images dla TAS Rights Management.

„Powiedziałbym, że jedynym powodem odwołania był piorun. Nikt nie chce, aby TayTay zginął podczas koncertu plenerowego w Sydney!” – napisał jeden z fanów. „Jest w Accor, więc nie jest całkowicie ukryty. Dawała już koncert w deszczu, więc musi padać ulewny deszcz i błyskawice, żeby mogła go przełożyć. Wydaje mi się, że podczas tej trasy przełożyła tylko dwa koncerty.

To nie pierwszy raz, kiedy koncerty Swift w Sydney musiały stawić czoła ekstremalnym warunkom pogodowym.

Występ na stadionie Reputation w Sydney był pochmurny z powodu deszczu i błyskawic, a piosenkarka zmokła podczas występu. Jednak pomimo grożącego piorunem opóźnienia koncertu, Swift nie odwołał występu.

W udzielonym wówczas wywiadzie radiowym Swift powiedziała, że ​​koncert w Sydney był „świetnie zabawny, ponieważ wszyscy tańczyliśmy razem w deszczu”.

„Nie mam zamiaru odwoływać występu bez względu na wszystko, chyba że fizycznie powiedzą mi, że żadne z nas nie może być na scenie” – powiedziała.

Swift musiała odwołać swój występ w Argentynie z powodu trudnych warunków pogodowych. Zdjęcie: Graham Denholm/TAS24/Getty Images dla TAS Rights Management.

Jednak Swift odwołała występ w ramach swojej zeszłorocznej trasy Eras Tour.

READ  Akuthi wspiera Tanzanię, radzi kenijskim raperom, aby doszlifowali suahili, aby dopasować go do swoich potrzeb

W listopadzie Swift przełożyła swój koncert w Argentynie z powodu złej pogody.

„Uwielbiam program o deszczu, ale nigdy nie naraziłabym moich fanów, innych artystów i ekipy na niebezpieczeństwo” – ogłosiła fanom na Twitterze.

„Przełożyliśmy dzisiejszy występ w Buenos Aires na niedzielę ze względu na bardzo chaotyczną pogodę i próba zorganizowania tego koncertu byłaby niebezpieczna”.

Ten artykuł zawiera funkcje dostępne tylko w wersji internetowej. Zabierz mnie tam

Tymczasem podczas swojego ostatniego występu w Melbourne w niedzielę ujawniła, że ​​dokona przeglądu swojej zasady polegającej na niewykonywaniu tej samej akustycznej „piosenki-niespodzianki” więcej niż raz podczas trasy Eras.

„Chcę być tak kreatywna, jak to tylko możliwe w miarę rozwoju zestawu wokalnego i nie chcę niczego ograniczać ani mówić: «Jeśli zagram tę piosenkę, nie będę mogła jej zagrać jeszcze raz»” – powiedziała.

„Dlatego od teraz nie chcę wyjmować żadnych farb ze skrzynki z farbami ani narzędzi ze skrzynki z narzędziami.

„Chcę móc odtwarzać utwory więcej niż raz, jeśli chcę, i chcę mieć możliwość wprowadzania zmian w utworach. Czy to brzmi dobrze?”