Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Najbogatszy Garbo Ian Maloof kupuje dom w Palm Beach za 40 milionów dolarów

Najbogatszy Garbo Ian Maloof kupuje dom w Palm Beach za 40 milionów dolarów

Wygląda na to, że rekord cen domów w Palm Beach został zresetowany, ponieważ najbogatszy garbo Australii, Ian Malouf, kupił rezydencję z widokiem na Pitwater za 40 milionów dolarów.

To trzeci zakup Palm Beach dla Maloufa, który wcześniej kupił sąsiednie domy przy tej samej ulicy – ​​jeden za 18,6 miliona dolarów, a drugi za 20 milionów dolarów.

Ostatni weekend na palmowej plaży Iana Maaloufa.

Jego najnowszy dom wakacyjny, Anakella, został sprzedany za 15 milionów dolarów w 2007 roku Dougowi Shearsowi, założycielowi Uncle Toby’s.

Z publicznych rejestrów wynika, że ​​podmiot korporacyjny prowadzony przez Maaloufa ostrzegał o domu w dniach poprzedzających Boże Narodzenie.

David Edwards, prezes LJ Hooker Palm Beach, poinformował Maaloufa o nieruchomości, ale odmówił dalszych komentarzy, gdy skontaktowano się z tym nagłówkiem.

Maalouf to najbogatszy garbo w Australii.

Maalouf to najbogatszy garbo w Australii.kredyt:Louise Kennerly

Ładowanie

Zostanie pozostawione do rozstrzygnięcia, aby ujawnić dokładną cenę zapłaconą za dom, w transakcji zgłoszonej po raz pierwszy przez The Daily Telegraphale sprzedaż zbliżona do cennika zresetuje lokalne rekordy.

Szczytem w Northern Beaches był zakup weekendowego wypadu do Palm Beach przez miliardera Wisetech Richarda White’a za 27,5 miliona dolarów. Supermodelka Jennifer Hawkins i jej mąż budowlaniec, Jake Wall, zdobyli kupca za 30 milionów dolarów na Whale Beach na szczycie klifu, ale dom nie jest jeszcze ukończony.

READ  Strategia operacyjna rządu na rok 2030 Cel zerowy netto