Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Najlepsze filmy SXSW 2023 — SheKnows

Najlepsze filmy SXSW 2023 — SheKnows

Jeśli przegapiłeś tegoroczny Festiwal Filmowy Sundance w Utah, zdecydowanie nie chcesz tego przegapić SXSW 2023! Nie widziałem tak wspaniałego line-upu festiwalu filmowego od… cóż, nigdy. Zwykle patrzę na listę filmów i zastanawiam się, dlaczego są tak przygnębiające.

Powiązana historia

Eva Longoria jest wyraźnie „gotowa na lato”, gdy prezentuje glamour Old Hollywood w pasiastym kostiumie kąpielowym z odkrytymi palcami

Ale nie w tym roku!

SXSW 2023 ma dla nas wiele świetnych filmów — od reżyserskiego debiutu Evy Longorii gorący płomień Do Lochy i Smoki Epickie – i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć je wszystkie! (Okej, nie zobaczę ich wszystkich, ale na pewno spróbuję obejrzeć tyle, ile się da).

Jeśli nie planujesz oglądać filmów cały dzień, przez 7 dni z rzędu, Ponieważ to też nie jest twoja praca – albo szczerze mówiąc nie masz takiego czasu, Oto lista filmów, które należy dodać do listy obserwowanych SXSW 2023! Możesz mi teraz podziękować.

READ  „Stranger Things 4” po raz kolejny miażdży cotygodniowe transmisje, osiągając w sumie ponad 1,1 miliarda godzin - Wiadomości Media Play