Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Najlepsze oferty pakietów pedicure na Amazon Prime Day 2021 – WWD

Wszystkie polecane produkty i usługi są niezależnie wybierane przez naszych redaktorów. Jednak WWD może otrzymać prowizję od zamówień złożonych za pośrednictwem swoich linków detalicznych, a sprzedawca detaliczny może otrzymać pewne sprawozdania podlegające kontroli do celów księgowych.

Sezon na buty z odkrytymi palcami wymaga pedicure, ale dotrzymywanie terminów nie zawsze jest łatwe. Na szczęście istnieje kilka zestawów do samodzielnego wykonania pedicure na Amazon Prime Day, które zapewnią Twoim stopom bardzo potrzebne TLC w domu i mogą zapewnić takie same wyniki, jak profesjonalne usługi. W ten sposób zaoszczędzisz czas potrzebny na chodzenie do lokalnego salonu co kilka tygodni na bardzo potrzebne czyszczenie kalusa i świeżą warstwę farby. Nie wspominając o tym, że znacznie niższa cena nie szkodzi portfelowi.

Aby uzyskać te niesamowite oferty, musisz być członkiem Amazon Prime, aby otrzymać duże oszczędności, ale jeśli się nie zarejestrowałeś, jest 30 dniowy okres próbny Możesz go użyć do przetestowania wody. Oprócz dostępu do Prime Day, członkostwo Amazon Prime gwarantuje korzyści, takie jak szybka dwudniowa wysyłka oraz przesyłanie strumieniowe telewizji i filmów za pośrednictwem Amazon Prime Video. Ponadto do 22 czerwca koneserzy mody mogą najpierw dostać 15 USD, co najmniej 100 USD Pierwsza szafa zamów z kodem PRIMEW15WYŁ. Dzięki temu programowi możesz wypróbować osiem sztuk, zapłacić za wybrane sztuki i wysłać te, których nie chcesz bez dodatkowych opłat. Możesz także zasubskrybować Kropelka Aby być pierwszym, który dowie się o nowościach modowych i Dostawa tego samego dniaTo nic nie kosztuje w przypadku kwalifikujących się zamówień o wartości co najmniej 35 USD.

Przed nami najlepsze zestawy do pedicure są obecnie w sprzedaży w Amazon Prime Day. Jedyne, czego teraz brakuje, to twoja ulubiona farba.

READ  Wskazówki twórcy Super Mario na Nintendo Cinematic Universe

Zestaw do miękkiego pedicure

Jeśli cierpisz na wyjątkowo grube paznokcie lub wrastające paznokcie, to Zestaw do miękkiego pedicure jest droga do zrobienia. Zestaw 6 w 1, który jest również dostarczany z poręcznym skórzanym etui podróżnym, zawiera wytrzymałe narzędzia, które bezpiecznie zaprojektują problematyczne paznokcie.Zestaw do miękkiego pedicure

19,99 USD

Kup Teraz

Zestaw narzędzi do pedicure ze stali nierdzewnej DreamSter

Zestaw narzędzi do pedicure ze stali nierdzewnej DreamSter W mgnieniu oka będziesz bić piętami, podnóżkami i palcami. Zaoszczędź na 17 narzędziach o jakości salonowej, takich jak usuwanie martwego naskórka, pilnik do stóp, pilnik do paznokci i obcinacz do paznokci.
Zestaw do pedicure Dreamster, najlepsze oferty Amazon Prime DayZestaw narzędzi do pedicure ze stali nierdzewnej DreamSter

11,99 USD

Kup Teraz

Zestaw do pedicure Fomzir

Wyjechać z miasta bez wizyty w salonie? Zestaw do pedicure Fomzir Może pomóc w pielęgnacji w podróży, aby pozbyć się suchych stóp i zapewnić gładkie warstwy powłoki. Dodatkowo, tak się składa, że ​​jest to idealny przenośny rozmiar na letnie podróże.
Zestaw do pedicure Foamzier, najlepsze oferty Amazon Prime DayZestaw do pedicure Fomzir

16,99 USD

Kup Teraz

Zestaw do manicure i pedicure Autenpoo

Podaruj swojej córce lub sobie ten różowy, wszystko w jednym Zestaw do manicure i pedicure Autenpoo. Nie tylko możesz doskonale wypielęgnować stopy, ale masz do dyspozycji 26 trymerów do paznokci, golarek do brwi i opatrunków do pielęgnacji skóry.
Zestaw do pedicure Autenpoo, najlepsze oferty Amazon Prime DayZestaw do manicure i pedicure Autenpoo

15,99 USD

Kup Teraz

Siuhan elektryczny zestaw do kalusa i pedicure

Pożegnaj suche, zrogowaciałe stopy Siuhan elektryczny zestaw do kalusa i pedicure. Otrzymasz trzy różne głowice wałków do piasku kwarcowego, które pasują do różnych warunków skóry, aby zapewnić gładkość.
Zestaw do pedicure elektrycznego Shiohan, najlepsze oferty Amazon Prime Day

READ  Książę Ludwik, lat 3, wciąż czeka na królewskie osiągnięcie, przez które przeszedł już jego kuzyn Archie | Królewski | AktualnościZestaw do kalusa i pedicure Siuhan

$18,86

Kup Teraz