Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Parkland Entertainment Boards Boks Dramat – termin

Ekskluzywny: Parkland Entertainment naruszył prawa Wielkiej Brytanii i Irlandii Mistrz OświęcimiaDramat Macieja Barczewskiego o boksie, który walczył o przetrwanie w nazistowskim obozie zagłady podczas II wojny światowej.

Urodzony w Warszawie w 1917 Tadeusz „Teddy” Pietrzykowski wcześnie zainteresował się boksem, trenując ze znanym trenerem Felixem Stamem, uważanym za ojca polskiego boksu. Po tym, jak został mistrzem bokserskim, Pietrzykowski trafił do osławionego obozu koncentracyjnego, gdzie zmuszony był walczyć o życie.

Film wyprodukowali Leszek Starczyński i Krzysztof Zbitmansky. Świecą Piotr Głowacki, Jan Szydłowski i Grzegorz Małecki. Wielka Brytania ma dużą populację Polaków, a filmy z tego kraju regularnie trafiają do kas regionu.

Parkland zawarł umowę z francuską firmą Loco Films. Zdjęcie ukaże się 3 września, co zbiegnie się z lokalną premierą w Polsce.

„Jesteśmy zachwyceni, że możemy przedstawić tę potężną, prawdziwą historię o niesamowitym ludzkim duchu brytyjskiej/irlandzkiej publiczności we wrześniu tego roku i pracować z niesamowitym zespołem Loco Films we Francji” – powiedział Parkland Entertainment w oświadczeniu.

„Cieszymy się, że możemy podzielić się z Parkland Entertainment tym samym natychmiastowym entuzjazmem dla tej potężnej funkcji i współpracować z tak potężnym dystrybutorem, który przyniesie Mistrz Oświęcimia Do odbiorców z Wielkiej Brytanii i Irlandii” – dodał Loco Films.

READ  Książę William oskarża miliarderów w wyścigu kosmicznym za znalezienie „nowego miejsca do życia”, zanim Ziemia zostanie naprawiona