Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Najnowsza wiadomość Kate Middleton: „cisza radiowa” w pałacu, twierdzą znawcy

Najnowsza wiadomość Kate Middleton: „cisza radiowa” w pałacu, twierdzą znawcy

42-letnia Kate Middleton, która w tajemniczy sposób zniknęła z życia publicznego na dwa miesiące po planowanej operacji jamy brzusznej, jest otoczona „ciszą radiową” w Pałacu Kensington, twierdzą źródła informacji. ludzie.

To tylko najnowsze osiągnięcie w dziwnym braku przejrzystości w sprawie jej stanu.

Według doniesień Middleton dochodzi do siebie po zabiegu i od chwili wypisania ze szpitala 29 stycznia w swoim domu w Adelaide Cottage w Windsorze dochodzi do siebie za zamkniętymi drzwiami.

Od tego czasu 41-letni książę William unika pytań na temat jej powrotu do zdrowia, uczestnicząc w kilku wydarzeniach bez żony, w tym na rozdaniu nagród BAFTA.

Zatrzymał się także W Filadelfii zawsze jest słonecznie Gwiazda Wrexham AFC i współwłaściciel Rob McElhenney.

Kiedy ogłoszono operację Middleton, Pałac Kensington oświadczył, że po planowanym, nieokreślonym zabiegu medycznym nie będzie brała udziału w żadnych królewskich spotkaniach.

„Operacja zakończyła się sukcesem i oczekuje się, że pozostanie w szpitalu przez 10–14 dni, zanim wróci do domu, aby kontynuować rehabilitację” – głosiło oświadczenie wydane wtedy w styczniu. Dodał: „W oparciu o aktualne zalecenia lekarskie prawdopodobnie nie wróci do obowiązków publicznych przed Wielkanocą”.

Po tym, jak nieobecność Middleton wśród opinii publicznej wywołała plotki i teorie spiskowe, Pałac Kensington wyjaśnił, że będzie „przekazywać jedynie ważne aktualizacje” – powiedział jej przedstawiciel. Poczta nowojorska.

„Niniejsze wytyczne obowiązują.”

Aktor dodał, że matka trójki dzieci „czuje się dobrze”.

Do całego zamieszania i niepewności wokół rodziny królewskiej należy dodać, że 75-letni król Karol wycofał się ze swoich obowiązków królewskich po ogłoszeniu 5 lutego wiadomości o diagnozie raka.

Zastąpiła go królowa Camilla (76 l.) i wykonywała część jego obowiązków.

27 lutego widziano ją uczestniczącą w nabożeństwie żałobnym za greckiego króla Konstantyna II oraz 28 lutego na przyjęciu dla finalistów konkursu BBC 500 Words w Pałacu Buckingham.

READ  Według raportów Modern Warfare 3 to 16-miesięczny projekt, który rozpoczął się jako wersja demonstracyjna w Meksyku.

William nie pojawił się w ostatniej chwili na przyjęciu u ojca chrzestnego z „powodów osobistych”.

Następnego dnia królowa spotkała się z ukraińską pierwszą damą Oleną Zełenską w Clarence House.

Mówi się teraz, że William i księżna Anna wkraczają, gdy „wyczerpana” Camilla wyjeżdża na wakacje. (Od czasu, gdy problemy zdrowotne jej męża stały się publiczne, wzięła udział w 13 innych oficjalnych solowych występach.)

„Wszystkich niepokoi niepewność, a obecnie wokół monarchii panuje wiele niepewności” – stwierdziła biografka królewska Sally Bedell Smith. ludzie.

4 marca Middleton wreszcie po raz pierwszy od styczniowej operacji pojawiła się publicznie.

Na zdjęciach, które dostałem PocztaKsiężna Walii siedziała na miejscu pasażera w Audi prowadzonym przez jej matkę, Carole Middleton, w pobliżu zamku Windsor i nosiła duże okulary przeciwsłoneczne zasłaniające jej twarz.

Dodając kolejną tajemnicę do miejsca pobytu księżnej Walii, wydaje się, że jej pierwsze publiczne wydarzenie zostało potwierdzone na 5 marca, a brytyjskie Ministerstwo Obrony poinformowało we wtorek, że pojawi się ona na wydarzeniu poprzedzającym Trooping the Colour, które odbędzie się 8 czerwca.

Ale szybko to zostało cofnięte.

Armia brytyjska odnotowała na swojej stronie internetowej, że przyszła królowa miała przy tej okazji dokonać inspekcji żołnierzy Piechoty.

W kilka dni po inspekcji żołnierze ustawią się na trasie parady wzdłuż centrum handlowego Mall of London podczas corocznej parady Trooping the Color.

Jednak jej biuro w Pałacu Kensington stwierdziło, że armia nie konsultowała się z nimi w sprawie jej wyglądu, a jej nazwisko zostało po cichu usunięte ze strony internetowej.

W środę książę William w końcu przerwał milczenie na temat wszystkich internetowych teorii spiskowych dotyczących jego żony.

– powiedział jego przedstawiciel ludzie„Skupia się na swojej pracy, a nie na mediach społecznościowych”.

Ta historia pierwotnie pojawiła się w Poczta nowojorska Zostało powielone za zgodą.

READ  „Oni nie są ludźmi”: szaleństwo wagi ciężkiej