Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Książę Harry i Meghan Markle zaskakują rodzinę ofiary strzelaniny w Teksasie

Książę Harry i Meghan Markle zaskakują rodzinę ofiary strzelaniny w Teksasie

Meghan Markle i książę Harry „podzielili się intymnymi wspomnieniami” z rodziną ofiary strzelaniny w szkole w Teksasie

Książę Harry i Meghan Markle przynieśli pociechę i uśmiech pogrążonej w żałobie rodzinie ofiary strzelaniny w szkole w Teksasie.

Książę i księżna Sussex, którzy od początku tego tygodnia przebywają w Teksasie, złożyli niespodziewaną wizytę rodzinie bohaterskiej nauczycielki Irmy Garcii ze szkoły podstawowej Robb.

Jej siostrzeniec John w sobotę w mediach społecznościowych ujawnił, że para przyszła do ich domu i świętowała urodziny jego matki.

Na nagraniu opublikowanym w serwisie X (wcześniej Twitterze) widać byłą aktorkę trzymającą ciasto, podczas gdy byli członkowie rodziny królewskiej stoją w kuchni w otoczeniu swoich rodzin.

Odliczanie rozpoczęło się, zanim wszyscy, łącznie z Harrym, dołączyli do śpiewania „Happy Birthday”.

John udostępnił także na platformie społecznościowej serię zdjęć Sussexów spędzających czas i pozujących z członkami rodziny zmarłej Irmy.

Podczas rozmowy z Johnem był podekscytowany tym doświadczeniem Powitanie! „Obecność Harry'ego i Meghan w odwiedzinach u rodziny naprawdę znaczyła dla całego świata i było wiele łez radości i wzruszających chwil” – napisano w magazynie.

Dodał: „Byli najmilszymi i najbardziej pokornymi ludźmi na świecie. To było jak odwiedziny rodziny i przyjaciół i wspaniała wspólna zabawa”.

„Dobrze się dogadywali, dużo się śmiali i dzielili wspólne miłe wspomnienia”.

Garcia poświęciła się, próbując uratować małe dzieci przed bandytą, który wszedł do szkoły w Teksasie i zaczął strzelać.

W wyniku serii tragicznych wydarzeń jej mąż Joe zmarł na atak serca zaledwie dwa dni później.

READ  Mick Fleetwood jest twarzą marki Harry Styles, mała Ukrainka śpiewa „Let it Go”