Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Najnowsze słuchawki Sony złagodziły zazdrość wobec XM5, oferując komfort przez cały dzień i mnóstwo basów

Słuchawki Sony ULT Wear na MacBooku Air

Jada Jones/ZDnet

Kluczowe wnioski dla ZDNET

  • Sony Słuchawki uniwersalne Debiutuje z nową funkcją audio i jest idealny dla każdego, kto szuka pary słuchawek do codziennego użytku za 200 dolarów.
  • Przyjemny dźwięk, komfort przez cały dzień, zaawansowane funkcje oprogramowania i elementy konstrukcyjne wyróżniają te słuchawki spośród innych w tym samym przedziale cenowym.
  • Dostęp do wysokiej jakości kodeków Bluetooth i technologii dźwięku przestrzennego możesz uzyskać tylko wtedy, gdy masz kompatybilne urządzenie lub platformę do strumieniowego przesyłania muzyki.

To już oficjalne – odchodzą słuchawki premium, odchodzą słuchawki ze średniej półki. Przynajmniej takie jest moje zdanie, ponieważ wiele znanych konsumenckich marek audio rozszerzyło swój katalog słuchawek średniej klasy o imponującą ofertę.

Obecnie para słuchawek za 200 dolarów może wyglądać, działać i brzmieć tak samo dobrze, jak para słuchawek za 400 dolarów, a najnowszy produkt Sony Słuchawki uniwersalne Pasują do tego biletu jako jedna z najfajniejszych par średniej klasy na rynku. Całkowicie nowe słuchawki czerpią funkcje audio, wzornictwo i redukcję szumów z flagowej serii słuchawek 1000X firmy, ale są dostępne w bardziej przystępnej cenie.

Ponadto: Najlepsze słuchawki nauszne: przetestowane i sprawdzone przez ekspertów

Kiedy myślę o słuchawkach Sony, wyobrażam sobie ciepły dźwięk, użyteczną konstrukcję i wysoki poziom funkcjonalności. Ult Wear ma to wszystko, a także ciekawą funkcję, której brakuje innym modelom Sony, o czym za chwilę. Te słuchawki mogą być najlepszym wyborem, jeśli rozważasz zakup XM5, ale nie możesz uzasadnić ceny. Co zatem sprawia, że ​​Ult Wear jest tak imponujący?

Zobacz w Sony

Na początek chciałbym wyjaśnić, że ta recenzja dotyczy słuchawek nausznych Sony, na wypadek, gdyby zmyliła Was podejrzanie prosta nazwa produktu. Być może zauważyłeś, że firma Sony przestała nazywać swoje produkty serią pozornie przypadkowych liter i cyfr. Już samo to powinno pokazać, że te słuchawki emanują świeżym, świeżym klimatem firmy Sony i to mi się podoba.

READ  Honda bije rekord okrążenia pierwszego dnia testów Suzuki SUPER GT

Porozmawiajmy teraz o dźwięku. 40-milimetrowe przetworniki Ult Wear zapewniają standardowy, ciepły dźwięk z mocnymi basami firmy Sony. W górnym zakresie reprodukcja wysokich tonów jest jasna i wyraźna, ale nie drażniąca uszu. To nieszablonowe brzmienie sprawia, że ​​gatunki z dużą ilością basu, takie jak hip-hop i EDM, są ekscytujące i ekscytujące, jednocześnie utrzymując główny wokal i instrumenty w centrum uwagi.

Kiedy słuchałem Tame Impala Czy to jest poprawne?obecna była świetna linia basu, ciężka i pełna energii. Wokal wokalisty i pokręcone syntezatorowe dźwięki wyższej średnicy były przejrzyste, czyste i bardzo przyjemne.

Być może najbardziej imponującym elementem brzmienia słuchawek Ult Wear jest Ult Power Sound, czyli nowa funkcja, którą firma Sony zaimplementowała w swojej nowo wprowadzonej linii produktów audio. Po naciśnięciu przycisku słuchawki automatycznie dostosowują dźwięk, aby zapewnić głębszy i bogatszy dźwięk, który według Sony „zaprojektowano tak, aby serce trzepotało”.

Lubię głęboki, gładki, niemal obrzydliwy bas, więc ta funkcja wzbudziła moje zainteresowanie, ale także dlatego, że widziałem ją już wcześniej. Muszę być uczciwy; Skullcandy najpierw zrobił to, co daje poczucie basu, ze swoimi słuchawkami Skullcrusher ANC 2. Przyznam jednak, że Sony zrobiło to lepiej.

Słuchawki Sony ULT Wear na MacBooku Air

Jada Jones/ZDnet

Po naciśnięciu przycisku stereo Ult na lewej słuchawce muzyka, której słuchasz, nabiera dużej głębi i zapewnia potężny bas, który możesz poczuć u nasady uszu. Dźwięk Sony Ult Power Sound jest znacznie łatwiejszy do okiełznania niż Crusher Bass Skullcandy, ale nadal jest potężny i wymaga pewnych poprawek EQ, aby uniknąć znacznych zniekształceń w środku pasma.

Ponadto w ramach Ult Power Sound zastosowano technologię High-End Audio firmy Sony, dzięki czemu pomimo mocniejszego basu warstwy harmoniczne i subtelne szczegóły nie giną w miksie.

Sony pożyczyło wysokowydajny układ V1 ze swoich słuchawek z serii 1000X firmie Ult Wear, która sama w sobie zapewnia skuteczną technologię redukcji szumów. Sony zastosowało ten sam układ w swoich tańszych słuchawkach WH-CH720N, ale Ult Wear ma znacznie lepsze właściwości tłumienia hałasu.

READ  Zdecyduj się chronić swój wzrok

Ponadto: Najlepsze słuchawki douszne z redukcją szumów: przetestowane i sprawdzone przez ekspertów

W aplikacji Sony Słuchawki możesz przełączać się między trybami redukcji szumów i przezroczystości i stwierdziłem, że skuteczność redukcji szumów Ult Wear jest porównywalna ze słuchawkami z redukcją szumów w przedziale 300 USD, takimi jak Bose QC45. Jednak włączenie trybu eliminacji szumów lub trybu przezroczystości radykalnie zmienia jakość dźwięku. Zjawisko to jest typowe dla słuchawek w tym przedziale cenowym – nawet dla Sony.

Słuchawki Sony ULT Wear na MacBooku Air

Jada Jones/ZDnet

Ult Wear charakteryzuje się najwyższej klasy designem, łączącym opływową konstrukcję słuchawek XM5 z funkcjonalnymi elementami słuchawek XM4. Posiadają przestronne i luksusowe owalne nauszniki wykonane ze skóry PU i są niezwykle wygodne. Jego konstrukcja to przede wszystkim plastik, poza metalowymi przedłużaczami pałąka. Całkowicie plastikowa konstrukcja jest typowa w tym przedziale cenowym, dzięki czemu słuchawki te są niezwykle lekkie.

Ponadto: słuchawki Sony za 99 dolarów są prawie tak dobre jak XM5 za mniej niż połowę ceny

Sterowanie dotykiem i przesuwaniem na prawej muszli umożliwia wybieranie głośności i pomijanie utworów. Te słuchawki są także wyposażone w funkcję wykrywania zużycia i zewnętrzne mikrofony w nauszniku, które redukują szum wiatru. Wraz z zakupem Sony dołącza do zestawu kabel 3,5 mm, kabel do ładowania USB-A do USB-C oraz trwały futerał pokryty tkaniną. Nieźle jak na 200 dolarów.

Doradztwo zakupowe ZDNET

the Słuchawki Sony Ultimate Wear Idealny dla osób dojeżdżających do pracy, często podróżujących i każdego, kto lubi dobry dźwięk basowy. Słuchawki Sony zazwyczaj mają dużo basu, więc jeśli inne słuchawki Sony mają już wystarczającą ilość basu, Ult Wear może okazać się za duży.

Jeśli chcesz mieć świetne słuchawki Sony bez dodatkowego basu, rozważ to Sony WH-CH720N. Jeśli szukasz słuchawek o neutralnym dźwięku i wystarczających funkcjach redukcji szumów, wypróbuj je Sennheiser Accentum Plus.

READ  Garmin ogłasza Edge 540 i Edge 840 z wariantami solarnymi

.