Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

RøDE zaprezentuje na NAB 2024 trzy nowe produkty dla twórców treści

RøDE zaprezentuje na NAB 2024 trzy nowe produkty dla twórców treści

Australijski specjalista ds. dźwięku Pręt Na tegorocznym pokazie zaprezentowała trzy zupełnie nowe produkty kieł Pokaz w Las Vegas. Pierwszym zaprezentowanym produktem był Interview PRO, ręczny mikrofon bezprzewodowy o jakości telewizyjnej, który współpracuje z systemami bezprzewodowymi RøDE Series IV. Pozostałe dwa produkty to wysokiej klasy akcesoria do smartfonów, klatka telefoniczna i uchwyt magnetyczny, przeznaczone do mobilnego kręcenia filmów.

Interview PRO to mikrofon pojemnościowy o jakości telewizyjnej do użytku przenośnego, współpracujący z dowolnym systemem bezprzewodowym RøDE Series IV. Obejmuje to kompaktowe systemy bezprzewodowe Wireless PRO, Wireless ME i Wireless GO II do nagrywania dźwięku w aparacie, smartfonie, a nawet komputerze.

Nowy mikrofon można sparować bezpośrednio z RøDECaster Pro II, RøDECaster Duo i Streamer

Wykorzystując transmisję cyfrową RøDE Series IV 2,4 GHz ze 128-bitowym szyfrowaniem, Interview PRO może transmitować na odległość do 200 metrów. Mikrofon jest wyposażony w kapsułę pojemnościową profesjonalnej jakości, która według RøDE zapewnia bogaty, szczegółowy dźwięk. Wielokierunkowy wzór biegunowy Interview PRO oznacza, że ​​można go łatwo ustawić w odpowiedniej pozycji i idealnie nadaje się do wywiadów, prezentacji i innych zastosowań audio.

Technologia GainAssist firmy RøDE, która wykorzystuje inteligentne algorytmy do automatycznego sterowania poziomem głośności mikrofonu w locie, zapewnia zrównoważony sygnał przy niewielkim ryzyku przesterowania. Mikrofon posiada również wbudowaną funkcję nagrywania w rozdzielczości 32-bitowej, umożliwiającą przechwytywanie na żywo bez możliwości przycinania. Dostępnych jest także 32 GB pamięci wewnętrznej, która może przechwycić ponad 40 godzin dźwięku.

Wbudowana funkcja oszczędzania pamięci oznacza, że ​​użytkownicy zawsze mogą mieć czystą kopię zapasową wywiadu. Jednak co ważniejsze, pamięć pozwala na używanie Interview PRO jako samodzielnego rejestratora terenowego bez konieczności podłączania odbiornika OA. Istnieje dedykowany przycisk do zatrzymywania i rozpoczynania nagrywania.

RøDE twierdzi, że Interview PRO ma wszystkie funkcje produktu Wireless PRO z jakością dźwięku profesjonalnego przenośnego mikrofonu. Wewnętrzne mocowanie przeciwwstrząsowe kapsuły oznacza, że ​​hałas podczas obsługi jest niewielki, co jest istotną cechą każdego mikrofonu do rozmów kwalifikacyjnych. Wreszcie, wewnętrzny filtr pop zmniejsza ryzyko materiałów wybuchowych, a do użytku zewnętrznego dostępna jest wysokiej jakości osłona przeciwwietrzna.

Kolejnym produktem RøDE, który zostanie zaprezentowany na targach NAB 2024, jest nowa klatka telefoniczna. Ten magnetyczny system mocowania smartfona jest przeznaczony dla twórców treści, którzy chcą tworzyć bardziej profesjonalne treści mobilne. Klatka na telefon wykonana jest z wysokiej jakości aluminium i posiada profesjonalne rozwiązania audio, oświetleniowe i montażowe, w tym 33 sznurki montażowe i pięć otworów na zimne buty.

Sercem klatki na telefon jest mocny magnetyczny dysk montażowy, do którego można przymocować dowolny iPhone lub etui kompatybilne z MagSafe. Magnes ten pozwala użytkownikom błyskawicznie przekształcić smartfon w profesjonalne urządzenie do nagrywania filmów, z możliwością dodania mikrofonów i innych akcesoriów. Wbudowane szczeliny do zarządzania kablami ułatwiają utrzymanie porządku.

Klatkę na telefon można używać samodzielnie jako wygodnego uchwytu do fotografowania z ręki, ale dzięki możliwości wyboru punktów montażowych można łatwo dodać dodatkowe uchwyty lub uchwyty albo zamontować ją na statywach lub stojakach na biurko. Klatka telefoniczna może być używana zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej i idealnie nadaje się do przechwytywania materiałów kinowych w tradycyjnych poziomych proporcjach, a także treści pionowych do TikTok, YouTube Shorts lub Instagram Reels.

Wreszcie, uchwyt magnetyczny RøDE to trzeci nowy produkt zaprezentowany na targach NAB 2024. To kolejny magnetyczny system mocowania umożliwiający przymocowanie mikrofonów, świateł i innych akcesoriów do dowolnego iPhone'a, obudowy smartfona lub akcesorium MagSafe. Wykorzystuje te same bardzo silne magnesy, których używa klatka na telefon do mocowania telefonu.

Zamiast klatki, uchwyt magnetyczny ma trzy zdejmowane ramiona: krótkie i długie ramiona zimnej stopki do fotografowania w trybie poziomym lub portretowym oraz długie ramię z gwintem ¼ cala do montażu na statywie, uchwycie lub ramieniu biurkowym w celu użycia w szerokim zakresie tworzenia aplikacji wideo lub treści.

Stojak magnetyczny jest przenośny, a jego modułowa konstrukcja ułatwia przenoszenie i konfigurację. Lekki i kompaktowy uchwyt magnetyczny pasuje do ekosystemu mikrofonów i rozwiązań do montażu smartfonów RøDE. RøDE twierdzi, że w połączeniu z mikrofonami bezprzewodowymi lub mikrofonami typu shotgun RøDE klatka na telefon i uchwyt magnetyczny ułatwiają twórcom tworzenie świetnie wyglądających treści wideo i audio za pomocą smartfona.

Ceny i dostępność: RøDE Interview PRO będzie dostępny na początku maja, a klatka telefoniczna i uchwyt magnetyczny trafią do sprzedaży pod koniec kwietnia. Interview PRO kosztuje 249 dolarów, klatka na telefon – 120 dolarów, a uchwyt magnetyczny – 80 dolarów.

Więcej informacji: Trzy nowe produkty RøDE możesz sprawdzić na stronie Rakb.com

Chodź za mną LinkedIn.

READ  Do Twojej wiadomości, są to mylące skróty, których możesz nauczyć się JAK NAJSZYBCIEJ, jeśli chcesz nawiązać kontakt z młodszym pokoleniem w pracy