Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Największa jak dotąd sprzedaż PS5 pozwoliła obniżyć cenę popularnej konsoli o 150 dolarów

Największa jak dotąd sprzedaż PS5 pozwoliła obniżyć cenę popularnej konsoli o 150 dolarów

Jeśli odkładałeś zakup PS5 w oczekiwaniu na wyprzedaż, teraz jest dobry moment jak nigdy dotąd – cena konsoli PlayStation 5 firmy Sony spadła do jednej z najniższych cen w Australii.

W ramach nowej lokalnej promocji dyskowy model PS5 jest dostępny w sprzedaży u kilku głównych sprzedawców detalicznych za jedyne 684,99 USD. Cena promocyjna spadła z 799,95 USD i obowiązuje od teraz do 8 października 2023 r.

Pomimo problemów z globalnym łańcuchem dostaw, które nękały premierę konsoli w listopadzie 2020 r., stała się ona bestsellerem po przeniesieniu… Ponad 40 milionów sztuk na całym świecie. Chociaż PS5 początkowo kosztowało 749 dolarów, a następnie cena wzrosła o 50 dolarów, obecna wyprzedaż jest nadal niezwykle wysoka.

Sprzedaż PS5 przynosi ogromne oszczędności Do 150 dolarów

Jak zawsze warto rozglądać się za najlepszymi cenami. Chociaż oficjalna promocja wynosi 684,99 USD, sprzedawcy tacy jak EB Games, JB Hi-Fi i Amazon przejęli kontrolę i pobiegli z nią. W chwili pisania tego tekstu PS5 można kupić w sklepie Target już za 649 USD, co stanowi ogromną oszczędność w wysokości 150 USD.

Poprzednie wyprzedaże PS5 obejmowały zazwyczaj pakiet, np.: Bóg wojny Ragnarok Promocja w zeszłym roku. Nie często zdarza się, że widzimy duże zniżki na samodzielną konsolę, więc warto zaryzykować, jeśli czekasz na przyzwoitą zniżkę.

sprzedaż

Kontroler do PlayStation 5

  • Zmaksymalizuj swoje sesje grania dzięki niemal natychmiastowemu czasowi ładowania zainstalowanych gier na PS5
  • Niestandardowa integracja z systemami konsoli PS5 umożliwia twórcom bardzo szybkie pobieranie danych z dysku SSD, dzięki czemu mogą projektować gry w sposób, który nigdy wcześniej nie był możliwy.
  • Zanurz się w światach o nowym poziomie realizmu, ponieważ promienie świetlne są indywidualnie symulowane, tworząc realistyczne cienie i odbicia w obsługiwanych grach na PS5
READ  Oto dokładnie, kiedy rozpocznie się transmisja 4 sezonu Overwatch

Teraz, gdy minęło już kilka lat od obecnej generacji konsol, na PS5 dostępnych jest wiele gier, w które warto zagrać. Wiele z nich było szeroko prezentowanych podczas gali The Game Awards 2022, a także nasze ulubione gry z ubiegłego roku. Ten rok przyniósł przykłady Final Fantasy XVI Zyskuje na popularności, a już w przyszłym miesiącu nastąpi oczekiwana premiera Spider-Man 2.

Jeśli chcesz przenieść swoje wrażenia z PS5 na wyższy poziom, zapoznaj się z naszymi recenzjami profesjonalnego kontrolera DualSense Edge i zestawu słuchawkowego PSVR 2. Warto też dołożyć dodatkowy dysk SSD, aby mieć mnóstwo miejsca na swoje gry.

I pamiętaj: bieżąca wyprzedaż trwa do 8 października 2023 r., więc możesz kupić swoją obecną konsolę w samą porę. Spider-Man 2Premiera 20 października.

Znajdź więcej ofert na GadgetGuy

GadgetGuy czasami korzysta z linków partnerskich i może otrzymać niewielką prowizję od zakupionych produktów.