Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Największy handel w historii” miliarder w najnowszym rozwodzie Megabucks

Początkowo zatrudnił ją jako asystentkę po tym, jak podała mu lunch i jego personel z kafeterii Bear Stearns. Była niedawną imigrantką z Rumunii i otrzymała azyl polityczny w Stanach Zjednoczonych.

Gdy zbliżał się do połowy czterdziestki, Paulson zdecydował, że musi się ożenić i że Jenny ma pogodną osobowość, której szukał, według Gregory’ego Zuckermana The Greatest Trade Ever.

Nie sądzę, żeby liczba rozwodów wzrastała, ale bogactwo jest ogromne.

Dror Bickel, adwokat rozwodowy

„Jenny nie piła, nie paliła ani nie wychodziła późno w nocy; Paulson jest cytowany w książce. Zaprosił ją na rok, ale odmówiła umawiania się z nim, chyba że ją zwolni i znajdzie jej inną pracę. w końcu zgodził się iść z nim na lunch, a po ponad 200 Posiłkach Razem Zaproponuj.

Paulson zarobił 20 miliardów dolarów dla siebie i inwestorów, gdy amerykańskie obligacje hipoteczne upadły i wywołały kryzys finansowy. Po sukcesie w jednej z największych transakcji w historii, miał szereg mniej udanych lat.

W zeszłym roku przekształcił swoją firmę zajmującą się funduszami hedgingowymi w rodzinne biuro po tym, jak aktywa spadły do ​​około 9 miliardów dolarów w 2019 r. ze szczytowego poziomu 38 miliardów dolarów w 2011 r. i odkrył, że zarządza głównie własnymi pieniędzmi.

Rodzina jest właścicielem szerokiej gamy inwestycji w nieruchomości, w tym farmy Aspen, która wcześniej należała do saudyjskiego księcia, oraz posiadłości Hamptons, która została zakupiona za 41 mln USD w 2008 roku.

John Paulson zainwestował również w Portoryko, kupując pakiety większościowe w Condado Vanderbilt Hotel, La Concha Renaissance Resort i St. Regis Bahia Beach Resort.

Chociaż ich rozwód może być jednym z największych w historii pod względem zagrożonego majątku, będzie on przyćmiony przez dwie niedawne separacje.

Melinda Bramy Francuskie Skończyło się na akcjach o wartości miliardów dolarów w różnych firmach Rozwód z założycielem Microsoft, Billem Gatesem, Podczas Mackenzie Scott, była żona prezesa Amazon.com Jeff Bezos jest czwartą najbogatszą kobietą na świecieZ wartością netto 56,4 miliarda dolarów. Scott wkrótce wykorzystał część tego bogactwa na cele charytatywne, które często są pomijane.

„Nie sądzę, aby liczba rozwodów wzrastała” – powiedział Dror Beckel, nowojorski adwokat rozwodowy w Bekele. & Schanfield LLP. „Ale ilość bogactwa jest ogromna”.

Bloomberg

READ  Fitch podnosi prognozę wzrostu polskiego PKB na 2021 r. do 5,7% - Pierwsze wiadomości