Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

NAR honoruje Fadiego Lagosa nagrodą „Najbardziej utalentowanego reżysera Spotlight”.


Od ponad dekady Fadeyi Oluwatosin, szerzej znany jako FadeyiLagos, jest popularnym nazwiskiem na nigeryjskiej scenie rozrywkowej. Według organizatorów, Fadi Lagos został uhonorowany 30 października przez Nigeria Achievers Awards jako Spotlight Talent Manager of the Year. Fadi prowadzi FLPRO Ltd., szybko rozwijającą się firmę, której misją jest odkrywanie i wzmacnianie talentów. Zlokalizowany w Surulere, jednym z najsłynniejszych wylęgarni Afrobeats, Fadeyi współpracował z takimi talentami z branży, jak Niniola, Clarence Peters, Akin Alabi, Busiswa, Sesan, Lady Du i Oskido, by wymienić tylko kilka.

Odbiór nagrody przez Fedeyi Lagosa w hotelu Oriental jest bardziej refleksją niż świętowaniem. „Myślę, że otrzymywanie nagród jest wspaniałe, ale najważniejsze jest wykorzystanie ich jako trampoliny do osiągnięcia więcej” – powiedział.

Fadi Lagos dorastał w Lagos. Pośród zgiełku najsłynniejszego miasta w Nigerii stworzył sobie drogę inwestując w talenty jeszcze przed globalizacją muzyki i rozrywki w Nigerii. Lider pożądanego obecnie ruchu Afrobeats, FadeyiLagos wykorzystał swoje doświadczenie i sieć kontaktów, aby wprowadzić i zatrzymać niektóre z najjaśniejszych gwiazd w branży. Mówi o swoich motywacjach i przywództwie; „Znajduję satysfakcję, gdy widzę, jak ludzie osiągają szczyt swojego potencjału. Jesteśmy w epicentrum muzyki afrykańskiej w Lagos w Nigerii. Musimy znaleźć jak najwięcej klejnotów, wypolerować je, aż staną się najjaśniejsze, a następnie dać je światu. To jest moja motywacja”.

Nagrody Nigerian Achievers przyznawane są najlepszym w branży rozrywkowej. Fadi Oluwatusin, który ma również otrzymać tytuł „Najbardziej obiecującego menedżera talentów roku w Afryce” przyznany przez nagrodę Africa Honorary Award, był świecącym światłem, pomagając w rozwoju największych gwiazd branży.READ  Megyn Kelly krytykuje podcast Models Meghan Markle