Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

24 programy telewizyjne do obejrzenia tej zimy

„Night Court” i „Różowe lata 70. Show” zostały mocno wznowione przez nowych aktorów, ale ten doceniony przez krytyków ulubieniec z lat 2009-2010 przywraca większość obsady na trzeci sezon, który wydaje się być kontynuowany pomimo 13-letniej luka. Adam Scott, Ken Marino, Jane Lynch, Ryan Hansen, Megan Mullally i Martin Starr powracają; Większość bohaterów nie pracuje już na księżycu z hollywoodzką firmą cateringową Party Down (przynajmniej na początku), ale po prostu nie mogą uciec z jej orbity. (gwiazdy24 lutego)

Pierwszy sezon przeszedł wyczerpującą, nie do końca udaną próbę skomplikowania i zaciemnienia postaci z powieści Earla Stanleya Gardnera. Mason jest przedstawiany jako sarkastyczny prywatny detektyw alkoholik, zanim zaczyna przekształcać się w sprytnego prawnika stworzonego przez Gardnera. Jednak otoczenie Hollywood lat 30. XX wieku i obecność Matthew Rhysa jako Masona przemawiają za daniem szansy drugiemu sezonowi. (HBO6 marca)

Ta mroczna (ale nie za mroczna) przygoda fantasy dla młodych dorosłych, ta seria, której akcja toczy się w wojowniczym świecie, który łączy elementy imperialnej Rosji i wiktoriańskiej Anglii, jest więcej niż znośna. Brytyjska aktorka Jessie May Lee wciela się w rolę bohaterki, kartografki, która dowiaduje się, że ma magiczne zdolności na epicką skalę i które wciąż próbuje opanować w drugim sezonie. (Netflixa16 marca)

Betty Gilpin z „Glow” ponownie spotyka się ze scenarzystą i producentem Damonem Lindelofem z Watchmen, grając zakonnicę walczącą z wszechwiedzącą sztuczną inteligencją w thrillerze napisanym przez Lindelofa i Tarę Hernandez („Teoria wielkiego podrywu”). Zakonnica to Simone. Ai to pani Davis. (Paw, 20 kwietnia)

Gwyneth Hughes, która zaadaptowała już dla telewizji „Tajemnicę Edwina Drooda” i „Vanity Fair”, podejmuje galopującą, dowcipną satyrę Henry’ego Fieldinga na XVIII-wieczne angielskie wartości. W czteroczęściowym serialu występują dwie nowe osoby: Sully MacLeod jako podrzutka Toma i Sophie Wilde jako jego prawdziwa miłość, Sophia, obecnie imigrantka z Anglo-Karaibów. (program telewizyjny30 kwietnia)

READ  Recenzja Abbott Elementary Season 2: Solidny powrót dla zdobywcy nagrody Emmy