Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

NASA organizuje spotkanie Narodowej Rady Kosmicznej, wydarzenie wiceprezydenta przewodniczy

Wiceprezes Kamala Harris podkreśliła znaczenie klimatu, lotów kosmicznych i edukacji STEM podczas drugiego spotkania Rady Biden-Harris w piątek, które odbyło się w NASA Johnson Space Center w Houston.

Od pokoleń, wraz z naszymi sojusznikami i partnerami na całym świecie, Ameryka przewodzi naszemu światu w eksploracji i wykorzystaniu kosmosu, powiedział Harris. Nasze przywództwo kierowało się zbiorem podstawowych zasad współpracy, bezpieczeństwa, ambicji i zaufania publicznego, które oczywiście reprezentują uznanie, że przestrzeń może i powinna być chroniona z korzyścią dla wszystkich ludzi. Tyle jeszcze nie wiemy i tak wiele jeszcze nie zrobiliśmy Kosmos to wciąż miejsce nieodkrytych i niezrealizowanych możliwości. Naszym testem i naszym obowiązkiem jest wspólna praca, aby poprowadzić ludzkość do tej nowej granicy i urzeczywistnić ogromny potencjał kosmosu dla wszystkich ludzi.

Od ponad 50 lat satelity NASA dostarczają publicznie dostępnych danych o Ziemi, wodzie, temperaturze, pogodzie i klimacie. Poprawa dostępu do kluczowych informacji o klimacie jest priorytetem agencji. zbuduj na tym Poprzedni postadministrator NASA Bill Nelson opublikował pierwszą koncepcję i udostępnił nowe wideo z Centrum Informacji o Ziemi. Centrum pozwoli społeczeństwu zobaczyć, jak zmienia się Ziemia, i pokieruje decydentami w zakresie łagodzenia, adaptacji i reagowania na zmiany klimatyczne.

Nelson powiedział, że tak jak używamy kontroli misji do monitorowania operacji podczas lotów kosmicznych, rozpoczynamy starania, aby monitorować warunki na naszej rodzimej planecie i będzie ona dostępna dla wszystkich w przystępnym formacie.

Planowanie Centrum Informacji o Ziemi jest w toku, a faza początkowa zapewnia interaktywną wizualną prezentację obrazów i danych z NASA i innych agencji rządowych. Siedziba NASA planuje umieścić ten pierwszy interaktywny wyświetlacz z celami ekspansji osobistej i dostępu wirtualnego w ciągu najbliższych pięciu lat.

Wiceprezes podkreślił także wagę badań prowadzonych na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, które umożliwią dłuższe pobyty na Księżycu i przyszłe misje ludzi na Marsa, a także korzyści dla życia na Ziemi.

READ  Pomidory Super GMO stanowią ogromny zastrzyk energii dla wegetarian i wegan

NASA wykorzystuje Międzynarodową Stację Kosmiczną do prowadzenia krytycznych badań nad zagrożeniami związanymi z przyszłymi misjami na Marsa dotyczącymi promieniowania kosmicznego, izolacji i oddalenia od Ziemi, żeby wymienić tylko kilka. To także pole testowe do opracowania technologii potrzebnych do długich pobytów na Księżycu, ponieważ zbudujemy obóz bazowy Artemis na powierzchni i bramę na orbitę księżycową, powiedział Nelson. Badania prowadzone na stacji kosmicznej pokazują, że korzyści płynące z mikrograwitacji nie ograniczają się tylko do odkrycia. Rozwijamy również nowe technologie, które poprawiają życie na Ziemi, takie jak leczenie raka.

W związku ze spotkaniem NASA ogłosiła nowe stypendium K-12 Space Inclusion and Diversity w dziedzinie nauki, technologii, inżynierii i matematyki (STEM)SG DZIECI) szansa, która da ponad 4 miliony dolarów organizacjom w Stanach Zjednoczonych, aby pomóc wzbudzić emocje związane z NASA i STEM wśród niedocenianych i niedostatecznie reprezentowanych grup uczniów szkół średnich i gimnazjów. Ogłoszenie jest częścią szerszego zestawu zobowiązań podjętych przez partnerów publicznych, prywatnych i filantropijnych ogłoszonych przez wiceprezesa, aby pomóc w rekrutacji i rozwoju nowej generacji pracowników kosmicznych.

Dotyczy również pliku SG KIDS Zamówienie wykonawcze Białego Domu O promowaniu równości rasowej i wspieraniu społeczności znajdujących się w niekorzystnej sytuacji przez rząd federalny, a także administrator NASA Bill Nelsons koncentruje się na zapewnieniu prawdziwych możliwości STEM dla uczniów szkół podstawowych i średnich.

Podczas pobytu w Johnson Space Center NASA wiceprezydent Harris zwiedził kontrolę misji agencji z dyrektorem Nelson and Johnson Center, Vanessą Wecchi. sperma też Rozmawiałem z astronautami NASA Bob Hines, Kjell Lindgren i Jessica Watkins mieszkają i pracują na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, aby dowiedzieć się, w jaki sposób ich badania wpływają na życie na Ziemi, wspierają długoterminowe loty kosmiczne i chronią naszą planetę.

Wiceprezes odbył również wycieczkę po obiekcie Spacecraft Model Facility (SVMF), gdzie załogi lotów kosmicznych i personel pomocniczy otrzymują globalne szkolenie w zakresie precyzyjnego sprzętu do obsługi misji w czasie rzeczywistym. SVMF składa się ze stacji kosmicznej, Oriona, makiet pojazdów użytkowych, częściowych trenerów misji, czół łożysk, naziemnego precyzyjnego łożyska powietrznego i symulatora częściowej grawitacji.

READ  Wpatruję się w cienie księżyca | Wiadomości z Mirage

Rejestracja na pełne posiedzenie Narodowej Rady Kosmicznej jest dostępna online pod następującym adresem:

https://go.nasa.gov/3eEGxEW

-Koniec-

/Ogólne wydanie. Ten materiał z oryginalnej organizacji (organizacji) może mieć charakter określony w czasie, zredagowany dla jasności, stylu i długości. Wyrażone opinie i opinie są opiniami autora(ów). Zobacz w całości tutaj.