Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

NASA ujawnia ładunek naukowy dla zbliżającego się startu ładunku SpaceX

NASA ujawnia ładunek naukowy dla zbliżającego się startu ładunku SpaceX

Rośliny Arabadopsis thaliana rosnące w Zaawansowanym Siedlisku Roślin Międzynarodowej Stacji Kosmicznej w ramach Studium Siedlisk Roślin 03, które bada, czy rośliny wyhodowane w kosmosie mogą przekazywać adaptacje następnemu pokoleniu.

Kredyty: NASA

NASA zorganizuje telekonferencję we wtorek, 30 maja o godzinie 14:00 czasu wschodniego, aby omówić nadchodzące badania naukowe, demonstracje technologii oraz zaopatrzenie załogi i sprzęt przeznaczony dla Międzynarodowej Stacji Kosmicznej na pokładzie komercyjnej misji zaopatrzeniowej SpaceX 28 dla agencji.

Dźwięk rozmowy medialnej będzie transmitowany na żywo pod adresem:

https://www.nasa.gov/live

NASA i SpaceX planują wystrzelenie nie później niż o 12:35 czasu wschodniego w sobotę, 3 czerwca. Statek kosmiczny SpaceX Dragon, przewożący firmową rakietę Falcon 9, wystartuje z Launch Complex 39A w NASA Kennedy Space Center na Florydzie.

Zadanie zostanie obciążonebadania naukoweoraz zaopatrzenie załogi i sprzęt do stacji kosmicznej w celu wsparcia załogi Ekspedycji 69, w tym następnej pary IROSA (Międzynarodowa Stacja Kosmiczna rozwija panele słoneczne). Po zainstalowaniu panele słoneczne zwiększą możliwości produkcji energii przez stację kosmiczną.

/wydanie publiczne. Ten materiał od oryginalnej organizacji/autora(ów) może dotyczyć konkretnego momentu i został zredagowany pod kątem przejrzystości, stylu i długości. Mirage.news nie zajmuje stanowiska ani nie reprezentuje żadnej instytucji, a wszystkie opinie, stanowiska i wnioski wyrażone w niniejszym dokumencie są wyłącznie poglądami autora(ów). Tutaj.

READ  Środki do dezynfekcji rąk na bazie alkoholu mogą skutecznie chronić przed wirusami małpiej ospy