Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Następny projekt OTT Amita Sade’a z tym reżyserem z Bollywood

Oto szczegóły dotyczące nadchodzącego projektu OTT Amita Sadha.

Bombaj: Amit Sade jest rzeczywiście jednym z najlepszych klejnotów, jakie mamy w Bollywood. Obdarzył kilka świetnych ról i przyciągnął uwagę fanów na całym świecie. Jak możemy zapomnieć o pięknej pracy wykonanej przez aktora w projektach takich jak Breathe Season 1, Breathe Into The Shadows, Jeet Ki Zid i Bharat House? Nie ma wątpliwości, że oglądanie go na ekranie zawsze sprawia przyjemność.

A teraz TellyChakkar powraca z ekskluzywnymi informacjami ze świata OTT. TellyChakkar odbył ekskluzywną rozmowę z reżyserem Bugsem Bhargavą, ujawniając, że będzie współpracował z Amitem Sadhem przy nadchodzącym filmie. Tak, dobrze słyszałeś. Bugs Bhargava i Amit Sade ponownie będą współpracować po Parrot House.

RÓWNIEŻ PRZECZYTAJ – (wyłącznie: Kai Kai Menon w swojej serii Ray i wybór ról do odegrania)

Bugs i Amit wykonali godną pochwały pracę w Barot House i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co ten duet reżyserski może wnieść w nadchodzącym projekcie.

Jak bardzo jesteś tym podekscytowany?

Wcześniej TellyChakkar poinformował czytelników, że Bugs Bhargava będzie również współpracował z aktorem Arjunem Rampalem po filmie Nail Polish do serialu internetowego.

Aby uzyskać więcej wiadomości ze świata rozrywki, bądź na bieżąco z TellyChakkar.

Przeczytaj także – (wyłącznie: Shweta Khandoori o jej ulubionej postaci, którą grała i jej nadchodzących projektach)

READ  Polacy protestują w całym kraju w obronie wolności mediów