Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

NBA 2022: maskotka OKC Thunder daje reporterce Portland Trail Blazers strach o jej życie, WIDEO

Maskotka Oklahoma City Thunder dała reporterowi NBA Brockowi Olsendamowi strach przed jej życiem w przezabawnym wideo, które teraz stało się wirusowe.

Thunder przygotowywali się do starcia z Portland we wtorek (AEDT), kiedy maskotka Oklahoma City, znana jako Rumble, zakradła się za Olzendam, gdy już miała iść po kamerę.

Oglądaj średnio 9 meczów NA ŻYWO w sezonie regularnym NBA w ESPN w Kayo Sports w ESPN w Kayo Sports. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Rumble, żubr wywodzący się z odgłosu grzmotu, który wydaje, zakradł się tuż za reporterem i zdołał nie ruszać się przez kilka chwil, wpatrując się w kamerę.

Po kilku sekundach Olzendam zorientowała się, że ktoś stoi tuż za nią i odwróciła się, by zobaczyć amulet zaledwie kilka centymetrów od niej.

Tak przerażona reporterka z boku ucieka w przerażeniu, zanim szybko dostrzega zabawną stronę dowcipu.

Maskotka Rumble była bardzo zadowolona z jej wysiłków i widziano ją, jak odskakiwała.

Ulzendamm mógł wiedzieć, ale maskotka czekała na nią po tym, jak udostępniła zdjęcie pary spotykającej się dzień przed meczem.

To nie pierwszy raz, kiedy Olzendam jest na linii ognia dla maskotki NBA.

W 2017 roku Pierre New Orleans Pelican zrobił jej ten sam żart. Miejmy nadzieję, że Olzendamowi nie zabraknie psotnych amuletów.

Na boisku w Oklahoma City Shay Gilgos Alexander z Thunder wykorzystał rzut z wyskoku, gdy skończył się czas, aby podnieść Thunder do zwycięstwa 123-121 nad Trail Blazers, psując ważną noc dla Damiena Lillarda.

Gilgios Alexander prowadził wszystkich strzelców z 35 punktami.

Lillard prowadził Portland z 28 i wyprzedził Hall of Fame Clyde Drexler jako czołowy strzelec w historii Trail Blazers.

Drexler zdobył 18 040 punktów dla Blazers w latach 1983-95. Lillard wszedł do konkursu, potrzebując 21 punktów, aby go wyprzedzić.

READ  NRL 2021: Craig Bellamy zgadza się przedłużyć Melbourne Storm o rok

Z Agence France-Presse