Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

NBA Draft Combine 2021 Rekord maksymalnego skoku pionowego, 20 lat, Keon Johnson, reakcja,

Keon Johnson stał się toastem NBA Combine, ponieważ perspektywa pobiła rekord, który utrzymuje się od 20 lat.

Nowy strzelec z Tennessee miał średnio 11,3 punktu, 3,5 zbiórki i 2,5 asysty w 27 meczach w sezonie 2020-21 i wszedł do draftu z dużymi nadziejami na wybór w pierwszej rundzie.

Oglądaj każdy mecz finałów konferencji NBA i finałów NBA na żywo dzięki ESPN na Cayo. Nowy w Kayo? Wypróbuj teraz przez 14 dni za darmo>

Ponieważ amerykańscy e-sportowcy dużo czytają, jeśli chodzi o zakres projektów różnych sportów, Johnson umieścił swoje imię w centrum uwagi, pokonując rekord skoku pionowego Kenny’ego Gregory’ego, który został ustanowiony w 2001 roku.

W rzeczywistości nie uderzył jej – zniszczył ją.

Długotrwały rekord Gregory’ego wyniósł 45,5 cala (115,5 cm), podczas gdy Johnson pobił go 2,5 cala z wysiłkiem 48 cali (122 cm).

Chociaż rekordy nie znaczą wszystkiego – Gregory poszedł bez draftu i nigdy nie grał w NBA – oczekuje się, że Johnson będzie jednym z typów loterii w pierwszej rundzie.

Kilka desek do draftu sprawiło, że trafił do Golden State Warriors z siódemką, w tym New York Post i Tankathon, podczas gdy ESPN zdobył 196 cm gwiazdę na ósmym miejscu w kategorii draft.

Przynajmniej wydaje się, że większość tablic znalazła się w czołówce najlepszych.

Podczas gdy jego imponujący wyczyn – w połączeniu z pionowym skokiem o długości 41,5 cala (105,4 cm), pierwszym od 2000 r., który przebił się przez znak 40 cali – niewiele pomoże mu w ściąganiu zapasów. sportowiec„Każdy ewaluator siłowni w Chicago wiedział, że Johnson był absolutnie niesamowitym sportowcem” – powiedział pisarz NBA Sam Vicini.

Vicenny zmusił Johnsona do zajęcia dziewiątego miejsca w Sacramento Kings w swoim próbnym drafcie.

Bez względu na to, co stanie się w przyszłości, media społecznościowe straciły rozum, aby osiągnąć ten rekordowy wyczyn.

READ  Konsorcjum saudyjskie finalizuje przejęcie Newcastle United

Pojawia się zaledwie dzień po ujawnieniu kolejności draftu NBA w Draft Lottery.

Kiedy on był Daleko od najciekawszego telewizoraDetroit Pistons wybiorą pierwsze nad Houston Rockets w drafcie NBA 2021.

Prawdopodobnie najbardziej interesującą częścią wieczoru było to, że Chicago przegrało ósmy typ w klasyfikacji generalnej z Orlando Magic, ponieważ selekcja została wymieniona w ramach marcowej wymiany na sprowadzenie All-Star Nikoli Vucevica do Chicago.