Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Neil Patrick Harris „Despicable” Amy Winehouse Cake: Zdjęcie

Neil Patrick Harris wydał oświadczenie dotyczące obraźliwego zdjęcia, które zostało zrobione 11 lat temu i wróciło, by go prześladować. Ostrzeżenie: irytujące

Obserwatorzy mediów społecznościowych gryzą Neila Patricka Harrisa za zdjęcie opublikowane 11 lat temu, które niedawno pojawiło się w Internecie i po raz kolejny zszokowało fanów.

Gdy krążył obraźliwy obraz, Harris został zmuszony do wydania publicznego oświadczenia, w którym nazwał incydent „niefortunnym” i przeprosił za „wszelkie szkody, które się wydarzyły”.

Zdjęcie zrobione podczas imprezy Halloween w 2011 roku pokazało jego prezentację zatytułowaną „Zwłoki Amy Winehouse” Kanał Buzz wzmiankowany. Zdjęcie, które zostało usunięte wkrótce po opublikowaniu go przez partnera aktora Jesse Tylera Fergusona, Justina Mikitę, przedstawiało Winehouse wyglądającego na zakrwawionego i oszpeconego.

ten odwyk Piosenkarka zmarła zaledwie trzy miesiące przed Halloween, w wieku 27 lat.

„Niedawno pojawiło się zdjęcie z imprezy o tematyce Halloween, którą zorganizowaliśmy z mężem 11 lat temu” – powiedział Harris. Tygodnik Rozrywka w obecnej sytuacji.

To było niefortunne wtedy i nadal jest niefortunne. Amy Winehouse była talentem raz na pokolenie i przepraszam za wszelkie szkody, jakie wyrządziło to zdjęcie”.

pisarz Ashley Reed W zeszłym tygodniu napisał na Twitterze o niemądrym daniu 48-latka Jak poznam twoją matkę? Gwiezdna impreza, która wkrótce się rozprzestrzeniła.

Przesyłaj więcej wiadomości rozrywkowych na żywo i na żądanie dzięki Flash. Ponad 25 kanałów informacyjnych w jednym miejscu. Nowy we Flashu? Wypróbuj 1 miesiąc za darmo. Oferta kończy się 31 października 2022

„Nie mogę uwierzyć, ile osób w wieku powyżej 25 lat dowiedziało się właśnie o obrzydliwym torcie Amy Winehouse Neila Patricka Harrisa” – napisała na Twitterze Reid, która od tego czasu zmieniła swoje konto na prywatne.

„Tak, Neil Patrick Harris miał ciasto, które naśladowało zwłoki Amy Winehouse na Halloween wkrótce po jej śmierci. Przeczytałem jej drugi tweet na Twitterze.

READ  Katolicka grupa protestuje przeciwko Benedicie Paula Verhoevena jako wesoły

Fani byli zniesmaczeni wskrzeszonym zdjęciem i podzielili się swoimi przemyśleniami z Twitterverse. Incydent został również udostępniony zespołowi Reddit Anonymous Bloger plotkarski Deuxmoi Gdzie użytkownicy dyskutowali o błędzie Harris Party.

Jeden z użytkowników napisał: „Tak, nie miałem pojęcia, że ​​zrobił tę dziwną rzecz do pewnego dnia i już nie szanuję tej osoby” Świergot.

w przeciwnym razie dodany„Społeczeństwo spóźniło się na dyskusję o tym, jak Amy Winehouse była traktowana na początku XXI wieku przez mizoginistyczną machinę medialną celebrytów i ludzi, którzy byli jej zniewoloną publicznością. Ciasto Neila Patricka Harrisa pieprzył trup jest to tylko wierzchołek góry lodowej”.

„Co jest nie tak z Neilem Patrickiem Harrisem? To takie denerwujące”, krytyk ciasta zawieszony.

„Nie mogę już cieszyć się „Łańcuchem niefortunnych zdarzeń” na Netfliksie ani żadnym z jego innych projektów, ponieważ właśnie dowiedziałem się, że Neil Patrick Harris zamówił tort ze zwłok Amy Winehouse na imprezę Halloween. jeden mężczyzna.

Więcej komentarzy zszokowanych widzów napłynęło z SubReddit, z jednym napisem: „Jeśli nie spodziewałem się, że tort będzie taki graficzny, to jest takie chore”. Inny użytkownik Reddita powiedział: „Wow. To jest takie niewłaściwe. Opadła mi szczęka”.

„Co w rzeczywistości f ** k!? Nie mogę uwierzyć, że nie mam pojęcia, że ​​kocham plotki o celebrytach. Jeden użytkownik zauważył, że jest to całkowicie godne pogardy. „Dosłownie czuję mdłości po obejrzeniu tego. Post napisał.

The Post zwrócił się do przedstawiciela Harrisa o komentarz.

Ta historia pierwotnie się pojawiła Szósta strona Jest on reprodukowany tutaj za zgodą.