Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Network Ten i Paramount+ odpowiadają na skargi dotyczące transmisji strumieniowej A-League

Nowy partner transmisyjny A-League, Network Ten, jest przekonany, że wyeliminuje usterki usługi przesyłania strumieniowego po tym, jak widzowie napotkali różne problemy techniczne.

Podczas gdy wartości produkcyjne platformy Paramount+ są wysokie, niektórzy subskrybenci doświadczyli przerw w dostawie prądu, utraty dźwięku, niezsynchronizowanych obrazów, obwodu ładowania w środku ekranu i trudności z podłączeniem do inteligentnych telewizorów od czasu wznowienia przez A-League rywalizacji mężczyzn trzy tygodnie temu.

pobieranie

Fani za granicą również mieli problemy, zwłaszcza jeśli chodzi o dostanie się do rozgrywek Pierwszej Dywizji Kobiet. Wielu z nich korzystało z mediów społecznościowych, aby narzekać po tym, jak w ogóle nie było w stanie znaleźć strumieni na Paramount+.

Network Ten – która nabyła prawa do A-League od Fox Sports na początku tego roku – nadaje co tydzień jeden darmowy mecz kobiet i mężczyzn, podczas gdy pozostałe mecze są transmitowane na Paramount+.

W przeciwieństwie do usługi przesyłania strumieniowego Kayo należącej do Fox Sports, widzowie Paramount + nie mogą tworzyć kopii zapasowych, aby oglądać trwającą grę od początku i nie ma funkcji wstrzymywania ani przewijania.

Rzecznik 10 ViacomCBS powiedział: „Ciężko pracujemy, aby usługa była aktualna i naprawiamy wszelkie błędy w miarę ich pojawiania się”.

„Dążymy do zapewnienia widzom i fanom możliwie najlepszej i najbardziej kreatywnej relacji”.

Network Ten twierdzi, że funkcja przewijania będzie dostępna wkrótce i będzie dążyć do dodania pełnych powtórek meczów na swojej stronie w ciągu dwóch godzin od ostatniego gwizdka.

W międzyczasie Macarthur FC obronił swoje ceny biletów, wygrywając 1:0 z Central Coast Mariners na stadionie Panthers w niedzielę.

Fani marynarzy narzekali na koszty biletów, a jeden bilet dla juniorów kosztował podobno 36 dolarów dziennie. Zakupiony w przedsprzedaży bilet rodzinny kosztuje 70 dolarów, ale w Middle Coast Bay trzeba było dodatkowo 29 dolarów.

READ  Perth Scorchers kontra Melbourne Stars, pałkarze nie wymieniają końcówek, komentarz, odpowiedź, Mark Wu, Brendon Julian, Brett Lee, faul, przejechanie 18 lat podczas doładowania
MacArthur kontra Mid Coast
Drogie ceny biletów mogą wpływać na liczbę kibiców na niektóre mecze A-League.(Getty Images: Mark Colby)

Prezes Bulls Sam Krslovic odrzucił oskarżenia o żłobienie cen.

„Mieliśmy problemy z Ticketkiem przez cały tydzień, ale jeśli kupisz do północy dzień przed meczem, bilety kosztują 25 USD za bilet do ogólnego wstępu, a my odzyskamy 19 USD z tego.

„Gdyby fani Środkowego Wybrzeża ścigali się wystarczająco i wpadli na Mariners, mieliby do tego 10% zniżki.

„Powodem wyższych cen w wyznaczonym obszarze Mariners jest bezpieczeństwo wymagane przy konfiguracji stadionu Panthers i chciałbym podziękować Penrith za goszczenie nas”.

Byki, które znajdują się na szczycie tabeli, czekają we wtorek sądowy czek, aby ustalić, czy niedzielne starcie 19 grudnia z Newcastle Jets odbędzie się w Campbelltown.

AAP