Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ruby’s Guide to Making Spaghetti-Gaming Laptop

Ruby’s Guide to Making Spaghetti-Gaming Laptop

To jest przewodnik dla każdego gracza, który potrzebuje łatwego sposobu na umieszczenie Spaghetti Bolognese w swoim laptopie do gier.

Więc siedzisz na podłodze. W twoim domu nie ma mebli. Twój dom jest pełen bardzo starych duchów, które znęcają się nad tobą z powodu twojego dziwnego tyłka. Jesteś naga. nie czekaj. Masz na sobie T-shirt z napisem „Jestem głupi” i masz strzałkę skierowaną do środka. Możesz nie mieć skóry. Albo dużo skóry. Jesteś graczem i jesteś głodny.

Na szczęście masz dwie rzeczy, które rozwiążą wszystkie Twoje problemy: laptop do gier (do grania) i wszystkie składniki na pyszne Spaghetti Bolognese.

Problem w tym, co masz z tymi rzeczami zrobić? Nie masz wskaźnika zadania. W pobliżu nie ma mamusi, która mogłaby ci powiedzieć, co masz robić. jesteś zimny. spanikowany. głodujący Toaleta jest pełna złota tykwy, które należy do twojego współlokatora. Nie chce ci pożyczyć złota goblinów, ponieważ cię nienawidzi. Odmawia kupowania mebli do domu, ponieważ „nie ma ich w prawie elfów”. Dlatego pieniądze nie wchodzą w grę.

więc co robisz?

Nie bój się, przyjacielu, bo jestem tutaj, aby pomóc. Wykonałeś naprawdę świetną robotę, mając wszystkie rzeczy wymagane do tego przewodnika. Nauczę Cię, jak zrobić Spaghetti Gaming Laptop, idealne narzędzie dla każdego głodnego gracza.

Krok 1: Zrób Spaghetti Bolognese

Zdjęcie: Robbie Innes/Kotaku Australia

Najpierw wyjdziesz i znajdziesz najbliższy dziwny basen. Nie martw się, zabijanie gremlinów bez litości nie jest nielegalne. Trenowałem do tego. Zabij gremliny pojedynczo i skieruj się do dużego garnka na środku.

Podpalamy, wrzucamy od razu wszystkie składniki na spaghetti bolognese. Poczekaj około 30 sekund, a powinno zamienić się w doskonałe spaghetti bolognese. Jak pokazano na zdjęciu, ser parmezan jest opcjonalny i można go dodać w pierwszym lub ostatnim kroku.

READ  2023 Porsche 911 GT3 RS ujawnione w australijskiej cenie

Krok 2: Otwórz Kill Honkle na laptopie do gier

Ruby's Guide to Making Spaghetti-Gaming Laptop
Zdjęcie: Robbie Innes/Kotaku Australia

Czy pamiętasz, jak powiedziałeś, że zostałeś wyszkolony do zabijania dżinów? To dlatego, że spędziłeś ostatnie 50 lat swojego życia grając w tę grę Zabij Krym. To, co teraz zrobisz, to otwarcie zabij świerszcza I ustaw wszystkie ustawienia na maksimum.

Dzięki temu ten gamingowy laptop będzie przyjemny i wrzący, a wentylator będzie głośniejszy niż sąsiad z sąsiedztwa, który uwielbia musicale. Ciepło jest niezbędne do następnego kroku.

Krok 3: Umieść Spaghetti Bolognese na laptopie do gier

Ruby's Guide to Making Spaghetti-Gaming Laptop
Zdjęcie: Robbie Innes/Kotaku Australia

Możesz zrobić ten krok na dwa sposoby:

  • Pozwól, aby Spaghetti Bolognese bardzo powoli zsunęło się z planszy na laptopa do gier, pozwalając wszystkim sokom wsiąknąć na klawiaturę we włoskim stylu. Będzie wyglądać jak na powyższym obrazku.
  • Po zebraniu wszystkich Spaghetti Bolognese w dłoniach przyspiesz o 50 m, a następnie kręć zbyt szybko, aż nie będziesz mógł już kręcić i zostaw Spaghetti Bolognese, najlepiej celując w laptopa do gier. Ta technika nada Twojemu spaghetti bolognese bardziej przewiewny smak, ale może również pozostawić Twoje spaghetti bolognese na zawsze. Wysokie ryzyko, wysoka nagroda.

Każda z tych opcji działa, ale konieczne jest, aby Spaghetti Bolognese trafiło do twojego laptopa do gier.

Krok 4: Wyłącz laptopa do gier

Ruby's Guide to Making Spaghetti-Gaming Laptop
Zdjęcie: Robbie Innes/Kotaku Australia

Nie martw się, jeśli nie zamknie się całkowicie. Powodem, dla którego laptop do gier nie jest całkowicie wyłączony, jest to, że jest tam Spaghetti Bolognese.

To naprawdę ważny krok, ponieważ zasygnalizuje ci, że spaghetti Bolognese, które zrobiłeś, znajduje się w twoim laptopie do gier i zostanie. Jest podobny do stojaka typu sandwich, tyle że w rzeczywistości.

Możesz tu zakończyć i żyć dalej, albo zrobić ostatni krok.

Krok 5 (opcjonalnie): Dodaj parmezan

Ruby's Guide to Making Spaghetti-Gaming Laptop
Zdjęcie: Robbie Innes/Kotaku Australia

Niektórzy ludzie nie lubią parmezanu i są w błędzie. To jest w porządku i jest legalne, ale obiektywnie nie jest poprawne. Moim osobistym akcentem w tym przewodniku jest dodanie na końcu parmezanu.

READ  Nowa gradientowa wersja PlayStation Plus jest przestarzała

Chociaż możesz dodać go początkowo podczas robienia Spaghetti Bolognese w misce gremlinowej, ta technika pozwoli na umieszczenie parmezanu na laptopie do gier. Może to w porządku.


Jeśli wykonasz te kroki poprawnie, uda ci się stworzyć laptopa Spaghetti Gaming. Dzięki laptopowi do gier Spaghetti możesz przekonać współlokatora, że ​​naprawdę potrzebujesz toalety na nowy laptop do gier, ponieważ stary jest zajęty napełnianiem Spaghetti Bolognese.

Na szczęście twój współlokator z krążkiem sympatyzuje ze spaghetti, więc to zadziała w 100% przypadków.