Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nike przedstawia nowy strój reprezentacji Australii dla mężczyzn

Nike przedstawia nowy strój reprezentacji Australii dla mężczyzn

Przed najważniejszymi 12 miesiącami futbolu, jakie kiedykolwiek widział świat, Nike i Football Australia ujawniły dziś strój reprezentacji Australii mężczyzn w piłce nożnej na 2022 rok.

Świętując 100. rocznicę Mistrzostw Świata FIFA™, nowa koszulka składa hołd przeszłości, jednocześnie patrząc w przyszłość futbolu – gdy wyrusza z Australią u progu historycznego, piątego z rzędu występu na arenie światowej.

Kliknij poniższy baner, aby przejść do Nasz sklep internetowy!

Innowacje Nike znajdują się na czele nowej serii, zaprojektowanej przy użyciu Dri-Fit ADV, flagowej platformy materiałów odzieżowych Nike. Technologia mapowania ciepła pozwala sportowcowi zachować chłód, kiedy i gdzie jest to konieczne, a nowy, bezszwowy krój zapewnia więcej ruchu bez przylegania do ciała, zapewniając uczucie miękkości i przewiewności.

Nowy strój dla gospodarzy dla mężczyzn jest inspirowany śmiałą determinacją, duchem walki drużyny Sokeros i surowym krajobrazem Australii. Projekt nawiązuje do kultowego kwiatu złotej akacji i tradycyjnych kolorów strony patriotycznej, wykorzystując kolory „University Gold” i „Tour Yellow”, aby uchwycić żądną przygód naturę Australijczyków i materialne piękno tej ziemi. W zielonych spodniach zastosowano kolor „Green Noise”, który wyraźnie kojarzy się z naturą, przywołując surowe piaszczyste krajobrazy w głębi lądu, mokradła i bogate lasy. Komplet uzupełniają charakterystyczne białe skarpetki.

Natomiast odważna, obsydianowa obudowa czerpie inspirację z tętniącego życiem morza, z posypką zielonego blasku, aby pomóc Australijczykom pokazać swoją dumę na boisku i poza nim. Reprezentuje organizmy, rośliny i trzciny występujące w wodach, co wskazuje na głęboki związek między Australijczykami a życiem na wybrzeżu.

Sokeros Jimmy McLaren nowa koszulka domowa 2022

Napastnik piłki nożnej Jimmy McClaren powiedział: „Nowy strój, który poprzedza ważny moment dla zespołu, jest zawsze czymś wyjątkowym i tym razem nie jest inaczej. Uwielbiam sposób, w jaki ta nowa grupa w unikalny sposób ustawia Australię, budując na naszym dziedzictwie, jednocześnie patrząc w przyszłość .

READ  Devin Robertson ponownie podpisze kontrakt z Brisbane Lions

„Wszyscy znamy historię tych, którzy przed nami nosili zieleń i złoto, ale jako grupa nasza historia nigdy się nie kończy i nie możemy się doczekać, aby nasz kraj był dumny, gdy zmierzymy się z niektórymi z największych nazwisk w światowej piłce nożnej”.

Dynamiczny pomocnik Auer Mabel powiedział: „Zawsze jest to dumny moment, aby narysować strój reprezentacji narodowej, aby reprezentować mój kraj i jako zespół nie możemy się doczekać, aby zaprezentować się podczas naszego następnego wielkiego meczu.

„Po rozegraniu większości naszych ostatnich meczów poza domem, ta grupa jednoczy nas na boisku i poza nim ze wszystkimi Australijczykami – uosabia determinację tej grupy i Australijczyków na całym świecie”.

Sokeros Agden Hrustek Nowa koszulka zespołu 2022

W ramach szerszej Nike Przejdź do Podróży ZeroZrównoważony rozwój pozostaje w centrum uwagi koszulek reprezentacji Australii mężczyzn 2022. Australijskie koszulki są wykonane w 100% z poliestru z recyklingu, który jest wytwarzany z butelek pochodzących z recyklingu.

Ashley Reed, wiceprezes i dyrektor generalny Nike Pacific, powiedział: „Nike z dumą wprowadza na rynek nowy strój reprezentacji Australii mężczyzn. Duch walki i niezachwiany optymizm australijskiej drużyny aż do ostatnich sekund kwalifikacji były niesamowitą inspiracją dla Nike i wszystkich Australijczyków.

„Poprzez projekt chcieliśmy uhonorować dziedzictwo australijskiego futbolu, jednocześnie celebrując bezgranicznego ducha i energię australijskiego futbolu”.

Szef australijskiego futbolu James Johnson uważa, że ​​rok 2022 może być początkiem nowej ery w australijskim futbolu.

„2022 to rok stulecia Australii i jesteśmy podekscytowani, że mamy zespół i zestaw, który ucieleśnia odważną determinację, jaką ten obecny zespół wykazał w ciągu ostatnich trzech lat, jednocześnie odzwierciedlając historię kultowych zespołów, które je poprzedziły” Johnson powiedział.

Wiemy, jak ważny będzie następny rok dla futbolu w Australii, a ten zespół chce zainspirować następne pokolenie, gdy wejdzie na światową scenę. Uwielbiamy sposób, w jaki ta pozornie odważna grupa pokazuje dumę i nieposłuszeństwo naszej drużyny narodowej.

Nowe męskie koszulki Nike National Team są dostępne w domu i na wyjeździe shop.footballaustralia.com.au, sprzedaje od 100 USD dla dzieci i 115 USD dla dorosłych (bez kosztów wysyłki). Męską sylwetkę można kupić i dostarczyć od czwartku 15 września. Ze względu na opóźnienie w produkcji koszulki damskie i dziecięce będą dostępne w nadchodzących tygodniach, już teraz możesz zarejestrować swoje zainteresowanie i kupować jako pierwszy sklep.futbolaustralia.com.au.

READ  Philadelphia 76ers, James Harden, handel Ben Simmons, reakcja, najnowsze wiadomości, Miami Heat

Asortyment będzie dostępny u innych sprzedawców jeszcze w tym miesiącu, w tym rebit.com.plUltra Football i wybierz Sklepy Nike.