Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nokia ponownie wypuszcza klasyczny telefon z cegły 6310

Pamiętacie oryginalną Nokię 6310? W 2001 roku był to jeden z najlepszych telefonów ze względu na długo działającą baterię, łatwy do zrozumienia system operacyjny i niesamowicie wytrzymałą naturę, z możliwością wytrzymania ogromnych upadków.

Aby uczcić 20. rocznicę 6310, Nokia wypuszcza zaktualizowany model kultowego urządzenia, z mnóstwem ulepszonych funkcji i oczywiście wbudowaną grą Snake (SNAKE!). To nie smartfon – ale żaden smartfon nie jest tak wytrzymały, jak klasyczny telefon „z cegły”.

Nokia 6310 w 2021 roku: powrót telefonu z cegły

Nokia 6310 zostanie udostępniona w nowej wersji jeszcze w tym roku jako „telefon z funkcjami”. Chociaż teraz będzie wyposażony w tylną kamerę, kolorowy ekran i dostęp do wiadomości i usług radiowych, nie jest to smartfon: ale to część jego atrakcyjności, biorąc pod uwagę cenę i fakt, że niektórzy ludzie nie chcą funkcji smartfon.

Niestety, 6310 wydaje się być kompatybilny tylko z GSM 900/1800 lub częstotliwościami 2G – a australijskie sieci 2G zostały teraz wyłączone. Oznacza to, że nie będziesz mógł używać urządzenia do rozmów i SMS-ów w Oz, ale jeśli w 2021 r. spodoba Ci się telefon stacjonarny, oto czego możesz oczekiwać od Nokii 6310.

W przeciwieństwie do nowego Motorola Razr, Wydany w zeszłym roku ze składanym ekranem dotykowym, 6310 niekoniecznie jest telefonem, który pogrąża się w nostalgii za minionym rokiem. Wersja telefonu Nokia 6310 z 2021 r. oferuje kilka ulepszeń i dobrze pasuje do nowoczesnej linii telefonów premium Nokia.

Nokia 6310 ma wytrzymałą obudowę podobną do oryginalnego modelu z 2001 roku, z zakrzywionym wyświetlaczem o przekątnej 2,8 cala i odnowionym wyglądem. Zdecydowanie zauważalną zmianą jest większy ekran, podobnie jak nowy przycisk kierunkowy. Dla porównania poniżej prezentujemy stary i nowy telefon.

Aparat z tyłu urządzenia ma 0,3 megapiksela i posiada wewnętrzną lampę błyskową, która może być również używana jako latarka. Telefon obsługuje dwie karty SIM (micro-SIM i nano-SIM), z 16 MB pamięci wewnętrznej i 8 MB RAM.

READ  Samsung Galaxy Watch 4 jest dostępny w formatach 42 mm i 46 mm

Jeśli chodzi o baterię, Nokia twierdzi, że nowy telefon może wytrzymać 21,7 dnia w trybie czuwania, z 19,45 godzinami rozmów. W zestawie znajduje się gniazdo słuchawkowe, gniazdo kart microSD, głośniki i łączność Bluetooth.

Nokia 6310 jest dostarczana z kablem micro-USB i ładowarką — innym kablem i portem ładowania niż ten, który jest obecnie powszechny, kabel USB-C. Nie są one kompatybilne, więc podczas ładowania 6310 będziesz musiał użyć kabla micro-USB.

Czy nowa Nokia 6310 jest dostępna w Australii?

Nokia 6310 2021 nie jest obecnie dostępna w Australii, ale jest w sprzedaży w Wielkiej Brytanii za 59,99 GBP i Indiach za 4499,00 USD (około 80 USD). Telefon dostępny jest w kolorach żółtym, czarnym i ciemnozielonym.

Możemy zobaczyć, jak Nokia 6310 przybywa do naszych brzegów, mimo że producenci telefonów byli znani z pomijania Australii w przeszłości (jak Microsoft z Surface Duo i Google z Pixel 5a).

Plany telefoniczne przedpłacone i postpaid

Jeśli jesteś zainteresowany zrobieniem pliku opłacony z góry lub Plan abonamentowy W oczekiwaniu na swój nowy telefon zapoznaj się z planami w poniższej tabeli. Jeśli masz smartfon, rozważ wykupienie abonamentu z większą ilością danych. Korzystanie z aplikacji społecznościowych, Spotify i Netflix na co dzień może spalić limit danych, więc pamiętaj, ile danych możesz wykorzystać w ciągu miesiąca. Możesz porównać plany za pomocą narzędzie porównywania.

Poniżej znajduje się wybór planów abonamentowych z bazy danych Canstar Blue z co najmniej 10 GB danych, uszeregowanych według standardowego kosztu, od najniższego do najwyższego, a następnie według limitu danych, od największego do najmniejszego. Zastosowania Narzędzie do porównywania planów telefonicznych Canstar Blue Aby zobaczyć szeroką gamę planów oferowanych przez dostawców usług mobilnych. Ta tabela zawiera produkty z linkami do partnerów polecających.

Poniżej znajduje się wybór planów przedpłaconych z bazy danych Canstar Blue z co najmniej 10 GB danych, uszeregowanych według standardowego kosztu, od najniższego do najwyższego, a następnie według limitu danych, od największego do najmniejszego. posługiwać się narzędzie porównywania Aby zobaczyć szeroką gamę planów innych dostawców. Ta tabela zawiera produkty z linkami do partnerów polecających.

READ  Założycielka australijskiej firmy Exoticathletica, Leilani Chandler, zarobiła 7 milionów dolarów z 49,99 dolarów