Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Paski Nanoleaf nadają ścianom wciągający i żywy wystrój

Nanoleaf kontynuuje poszerzanie swojej oferty o nowe linie Nanoleaf. Jeszcze ciekawsze od nowego wyglądu jest to, jak linie działają w ramach ekosystemu Nanoleaf oraz w ogólnej instalacji Twojego inteligentnego domu.

Zanurzmy się.

Co to jest?

Jeśli musisz zapytać, nie mogę ci pomóc.

Ale poważnie, linie Nanoleaf to po prostu żywe diody LED w kształcie linii, które mogą nakładać się na siebie pod kątem 60 stopni. Wspaniałe jest to, że każda linia może wyświetlać dwa kolory, dzięki czemu masz większy wybór dostępnych wzorów kolorów.

Pomyśl o neonach, ale bez tych wszystkich rozrzedzonych gazów i brzęczenia.

Jak to działa?

Linie Nanoleaf są po prostu instalowane, przyklejane do ściany i łączone w wybrany przez Ciebie wzór – chociaż wszystkie mają tę samą długość, więc jeśli chcesz tworzyć litery lub logo, musisz wykazać się kreatywnością.

Po zsynchronizowaniu Lines up z aplikacją Nanoleaf będziesz mieć prawie ogromną liczbę dostępnych opcji oświetlenia. Każda linia może wyświetlać jednocześnie dwa kolory. Jest również kompatybilny z opcjami ruchu Nanoleaf, tworząc atrakcyjne wzory świetlne na ścianach.

Czcionki można synchronizować, aby reagowały na rytm Twojej muzyki lub odzwierciedlały to, co dzieje się na ekranie, zapewniając podświetlenie, które albo delikatnie się obraca, albo reaguje szybko.

W aplikacji dostępnych jest 19 gotowych scen świetlnych, a także 7 różnych gotowych scen tempa (plus 22 opcje ruchu tempa) oraz 4 tryby dublowania ekranu. Ale nie ogranicza Cię to, co już jest w aplikacji. Mając do dyspozycji ponad 16 milionów kolorów, możesz łatwo tworzyć własne sceny świetlne lub pobierać je przez innych użytkowników.

Jak powiedziałem, jest wiele do ogarnięcia. I to przed pojawieniem się opcjonalnych paneli czołowych, dzięki którym możesz zmienić paski na różowe lub czarne zamiast białego.

Ale kiedy już narysujesz wzór i rozświetlisz go, szybko przekonasz się, że stanie się on centralnym punktem każdego pomieszczenia, w którym się znajduje. Dodatkowo możesz łatwo zmienić oświetlenie, aby dopasować je do wystroju sezonowego.

Ale to, co naprawdę doceniam w Lines, to sposób, w jaki integruje się z Twoim inteligentnym domem. Jeśli masz w domu urządzenia Nanoleaf Essentials, Lines może działać jako router Thread, umożliwiając podłączenie wszystkich produktów Nanoleaf do inteligentnego domu bez dodatkowego sprzętu. Będzie to prawdą dla innych urządzeń z wątkami innych niż Nanoleaf w Twoim domu, a także w następnej aktualizacji. Nanoleaf również patrzy w przyszłość, a Matter będzie wspierać w przyszłym roku.

Dlaczego potrzebujesz routera Thread, skoro sednem Threada jest to, że go nie potrzebujesz? Potrzebować routery? Zasadniczo im więcej masz urządzeń Thread, tym silniejsza będzie ich sieć w twoim domu, co pozwoli ci wzmocnić słabe sygnały i poprawić niezawodność.

Nanoleaf to cudowny system agnostyczny. Lines działa po wyjęciu z pudełka z Apple HomeKit, Asystentem Google, Amazon Alexa, Samsung SmartThings i IFTT. Bez względu na to, jakiego protokołu inteligentnego domu używasz, będziesz w stanie zintegrować Lines.

Gdzie mogę to dostać?

Możesz otrzymać Starter Pack of Lines za 200 USD, który zawiera dziewięć linii i koncentrator złączy. Linie Bonus Packs, które zawierają trzy linie, kosztują 80 $. Zamówienia w przedsprzedaży zaczynają się od Strona internetowa Nanoleaf Dzisiaj, a produkty zostaną wysłane w listopadzie, w sam raz na świąteczne dekoracje.

READ  Nokia T20 to tablet z Androidem o przekątnej 250 USD i przekątnej 10,4 cala z dużą baterią