Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Notatnik reportera Walii: Zespół Roberta Page'a w doskonałej formie na finałowy mecz barażowy Euro 2024 z Polską |  wiadomości piłkarskie

Notatnik reportera Walii: Zespół Roberta Page'a w doskonałej formie na finałowy mecz barażowy Euro 2024 z Polską | wiadomości piłkarskie

Geraint Hughes ze Sky Sports News zapisuje najnowsze informacje w notatniku reportera przed ostatnim starciem Walii z Polską w Cardiff, które zadecyduje o tym, kto pojedzie do Niemiec; Śledź transmisję na żywo z finału kwalifikacji UEFA Euro 2024 pomiędzy Walią a Polską w aplikacji i na stronie internetowej Sky Sports dziś wieczorem, początek o 19:45.

przez Geraint Hughes, Sky Sports News


19:59 czasu brytyjskiego, wtorek 26 marca 2024 r

Byliśmy tu już wcześniej. Słyszeliśmy powiedzenie „zwycięzca bierze wszystko” i wiemy, jak ważne jest zakwalifikowanie się do dużego turnieju.

W czerwcu 2022 roku Walia gościła Ukrainę. Nagrodą było wówczas miejsce na Pucharze Świata w Katarze. Teraz to Polska będzie gospodarzem Walijczyków, którzy latem tego roku zapewnią sobie miejsce na Mistrzostwach Europy w Niemczech. To kolejny moment, w którym „zwycięzca bierze wszystko”.

Geraint Hughes ze Sky Sports News analizuje imponujące zwycięstwo Walii nad Finlandią 4:1 i patrzy w przyszłość na wielki finał przeciwko Polsce.

Walia i Polska są w dobrej formie przed meczem, ich forma jest imponująca i obie drużyny przybędą do Cardiff po zwycięstwach w półfinałach barażowych. Biorąc pod uwagę, że Walia ma przewagę u siebie, czy ma obowiązek przejąć inicjatywę i taktycznie ją przejąć?

Nie jestem co do tego pewien. Dlaczego?


zdjęcie:
Neco Williams świętuje po zwycięstwie Walii nad Finlandią 2:0

Ponieważ Walia uwielbia kontratakować, wie, że ma kilku zawodników charakteryzujących się świetnym tempem – między innymi Neco Williamsa, Dana Jamesa i Brennan Johnson. Aby walczyć, czasami drużyny muszą oddać piłkę i pozwolić przeciwnikowi dotrzeć do ciebie.

W ubiegły czwartek zadziałało to przeciwko Finlandii, ale nawet wtedy w drugiej połowie Walia całkowicie dominowała, a Finlandia rzadko posiadała piłkę. Nie jestem pewien, czy mecz Walia-Polska pozwoli którejkolwiek ze stron na luksus dominacji – to będzie trudny mecz.

W przemówieniu po zwycięstwie 4:1 nad Finlandią w Cardiff trener Walii Rob Page potwierdził, że jego zespół jest szczęśliwy, mogąc bezpośrednio rywalizować z dowolną drużyną o zakwalifikowanie się do Mistrzostw Europy.

Rozmawiałem z kilkoma dziennikarzami zajmującymi się Polską, a teraz przybyli do Cardiff i są pewni siebie. Twierdzą, że ich zespół ma szybkość i wiedzę, a także doświadczenie, które pozwala nie przeszkadzać tłumom partyzantów, którzy będą kibicować drużynie w czerwonych barwach.


zdjęcie:
Walia będzie musiała uspokoić polskiego napastnika Roberta Lewandowskiego, jeśli we wtorek chce awansować

Frustrują i uniemożliwiają Walii przestrzeń do wykorzystania swojej szybkości, a także wierzą, że Polska ma przewagę w meczu, który według powszechnej opinii będzie bardzo zacięty. Kiedy rozgrywane są takie mecze, często chwila lub dwie decydują o losach meczu. Jeden błąd, jeden brak koncentracji i jeden wspaniały gol.


zdjęcie:
Gracze Walii świętują wraz z Davidem Brooksem po jego pierwszym golu w meczu przeciwko Finlandii

Z walijskiego punktu widzenia nie widzę lepszego sposobu, aby drużyna Roba Page’a dotarła do finału. Zrobili wszystko, o co ich poproszono, a kilku młodych zawodników z niewielkim doświadczeniem widziało postępy zespołu w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, odnosząc imponujące zwycięstwo nad Chorwacją, remis z Turcją – gdzie nawet Turcy przyznali, że byli na drugim miejscu – i wynik odstający do Finlandii.

READ  Pentagon nie zezwala państwom NATO na dostarczanie samolotów na Ukrainę | Nanaimo

Zespół bez Garetha Bale'a i niepotrzebujący jeszcze Aarona Ramseya robi wrażenie na kibicach i wyraźnie zyskuje na pewności siebie. Nikt jednak nie jest w stanie dokładnie przewidzieć wyniku tej sytuacji, gdyż są to dwie dobre strony, które stoją naprzeciw siebie.

Były reprezentant Walii Rob Earnshaw uważa, że ​​drużyna Roba Page'a ma duże szanse na zapewnienie sobie miejsca w Mistrzostwach Europy po imponującym zwycięstwie 4:1 nad Finlandią.

Aby Walia i jej Czerwony Mur odniosły sukces, będzie trzeba obgryzać paznokcie, ściskać innych kibiców i modlić się do kogokolwiek, kogokolwiek, aby Walijczyk nie popełnił błędu lub aby strzelił cudowny gol. Dom został zaatakowany przez gracza z ziejącym ogniem smokiem na piersi.

Do której grupy trafi Walia na Euro, jeśli wygra?

Walia będzie w Grupa D Jeśli uda im się wygrać, na Euro 2024 Polska. To postawiłoby ich przeciwko sobie Francja, Holandia I Austria.

Zwycięzca ścieżki B w fazie play-off – Ukraina Lub Islandia – Wejdzie Grupa EI twarz Belgia, Słowacja I Rumunia Na euro.

Zwycięzca play-offu, tor C – Gruzja Lub Grecja – Ciągnęło ją do pójścia Grupa Fz Portugalia, indyk I Republika Czeska.

Rob Page nie chciał kusić losu i pozwolił obrońcy Walii Connorowi Robertsowi zgolić zwycięski zarost.

Jakie są stroje na Euro 2024?

Grupa A – Niemcy, Szkocja, Węgry, Szwajcaria

Grupa B – Hiszpania, Chorwacja, Włochy, Albania

Grupa C – Słowenia, Dania, Serbia, Anglia

Grupa D – Walia Albo Polska, Holandia, Austria i Francja

Grupa E – Belgia, Słowacja, Rumunia, Ukraina czy Islandia

Grupa szósta – Türkiye, Gruzja czy Grecja, Portugalia, Czechy


zdjęcie:
Czy to nowe pokolenie zawodników z Walii?

Jaki jest harmonogram i format Euro 2024?

Do 1/8 finału zakwalifikują się po dwie najlepsze drużyny z każdej z sześciu grup finałowych turnieju, a także cztery najlepsze drużyny z trzecich miejsc.

READ  Szczegóły dotyczące śmierci Prezydenta RP zostaną ogłoszone | Wiadomości, sport, praca

Pozostałe daty kwalifikacji
26 marca 2024 r.: Finały play-offów

Turniej finałowy

14 czerwca 2024 r.: Mecz otwarcia UEFA Euro 2024, stadion piłkarski w Monachium (Allianz Arena)
30 czerwca – 2 lipca: Runda 16
5-6 lipca: Ćwierćfinały
9-10 lipca: półfinał
14 lipca: Finał Euro 2024 na Olympiastadion w Berlinie