Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowa dziewczyna Nathana Buckleya, Brody Ryan, po zmianie WAG współpracuje teraz z markami jubilerskimi

Nowa dziewczyna Nathana Buckleya, Brody Ryan, po zmianie WAG współpracuje teraz z markami jubilerskimi

Nowa, wspaniała dziewczyna Nathana Buckleya, Brody Ryan, zamierza rozszerzyć swoją karierę po nawiązaniu współpracy z firmą produkującą akcesoria w celu promowania jej biżuterii.

34-letnia dyrektor biznesowa udostępniła w czwartek na Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak wywołuje burzę, mając na sobie duży naszyjnik za 55 dolarów.

WAG z każdym centymetrem na tym oszałamiającym zdjęciu wygląda coraz piękniej, gdy bez wysiłku prezentuje swoje najlepsze ujęcia, promując przystępną cenowo biżuterię z Access Avenue.

„Brodie zaoferował nam pomoc w uruchomieniu naszej marki rozszerzeń Access Avenue” – napisała firma obok zdjęcia.

„Była na pokładzie Get Go i mieliśmy wyjątkową relację z tą niezwykłą kobietą!”

Nowa, wspaniała dziewczyna Nathana Buckleya, Brody Ryan (na wspólnym zdjęciu), zamierza rozszerzyć swoją karierę po nawiązaniu współpracy z firmą produkującą akcesoria w celu promowania jej biżuterii.
W czwartek 34-latka udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym udaje Stormi i ma na sobie duży choker za 55 dolarów. WAG wygląda olśniewająco w każdym calu tego wspaniałego zdjęcia, gdy bez wysiłku prezentuje się z jak najlepszej strony, promując biżuterię

Firma oferuje szeroką gamę niedrogiej biżuterii, która pomoże zabłysnąć bez obciążania portfela.

Tymczasem wydaje się, że Brody dobrze odnalazł się w roli WAG, podczas gdy piękna brunetka przechodzi oszałamiającą metamorfozę, aby dopasować się do jej nowego życia z Nathanem Buckleyem.

34-letnia brunetka zmieniła wygląd blond dziewczyny z sąsiedztwa na brązową fryzurę niemal z dnia na dzień po tym, jak spotykała się z 51-letnią gwiazdą AFL.

Na zdjęciach na Instagramie, które ponownie ujrzały światło dzienne, różnica była niesamowita, ponieważ na starych zdjęciach sprzed dwudziestki wyglądała zupełnie nie do poznania.

Porównując jej szczęśliwe zdjęcia na przestrzeni lat, jasne jest, że Brody przeszła ogromną przemianę, gdy w zeszłym roku została członkiem WAG.

Po randce z gwiazdą AFL ta dyrektor biznesowa niemal z dnia na dzień zmieniła wygląd blond dziewczyny z sąsiedztwa na brązowy. Zdjęcie w 2014 roku
Brody wygląda teraz niesamowicie uroczo
Smitten Buckley (po prawej) zamieszkał z Brodym (po lewej) wkrótce po jego rozstaniu z pielęgniarką od tworzyw sztucznych Alexem Pike’em w zeszłym roku
Brody na kwietniowe wydarzenie założyła elegancki brązowy komplet
Brody ma na sobie zalotną sukienkę w kwiaty i pozuje z designerską torebką

Dzięki pełniejszym ustom i bardziej naturalnemu brązowemu kolorowi zamków, ogłuszacz zwrócił się w stronę uwydatnienia jej genetycznie błogosławionych rysów.

Dzieje się tak po tym, jak Brody powiedział Herald Sun, że ona i Nathan nawiązali kontakt po raz pierwszy ze względu na ich podobne wychowanie.

Pomimo 17-letniej różnicy wieku bizneswoman z Melbourne stwierdziła, że ​​mają ze sobą wiele wspólnego i często namawiają się nawzajem, aby byli „najlepszymi wersjami siebie”.

READ  Solium Infernum to wielka gra strategiczna na PC, której akcja toczy się w piekle

Brody powiedziała, że ​​profil Nathana dał mu możliwość pomagania innym w trudnościach i odwdzięczania się, a także że „zainspirowała” ją praca, którą wykonuje.

Para zaczęła się spotykać w zeszłym roku, a gwiazda AFL jest wyraźnie zauroczona Brodym, który często wyraża swoją miłość w mediach społecznościowych.

Styl Brody’ego na tym zdjęciu w stylu vintage znacznie różnił się od stylu sprzed zmiany WAG