Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowa miłość Michaela Clarke’a uderza w Bondiego

Nowa miłość Michaela Clarke’a uderza w Bondiego

Romantycznie związany z byłym australijskim krykiecistą, towarzyski Sydneysider robił w dzisiejszym Bondi coś więcej niż tylko rozkoszowanie się słońcem, piaskiem i falami. Ricky Mirosnick miał misję.

Michael Clarke ponownie pojawia się w radiu po kłótni ze swoją dziewczyną

Będąc romantycznie związanym z byłym kapitanem australijskiego krykieta, Michaelem Clarke’em, The Daily Telegraph poznał wolontariuszy Miroshnika jako ratowników na plaży Bondi w wolnym czasie.

Była królowa piękności i Miss Universe Australia 2010 wymieniła swoje szpilki i torebkę na czerwono-żółty kostium kąpielowy i szorty Surf Life Saving w Anzac Day.

Mirosnick, z domu Sharman, jest byłą żoną lekarza chirurgii plastycznej i plastycznej z Eastern Suburbs, Michaela Mirosnicka.

Sfotografowana podczas patrolu w ramach North Bondi Surf Life Saving Club we wtorek rano, wyglądała na szczęśliwą, gdy matka dwójki dzieci rozmawiała z innymi ratownikami i spacerowała po plaży.

Rick Mirosnick był widziany na Bondi Beach w dniu Anzac, rozmawiając z ratownikami North Bondi. Obraz: matryca

Mirochenk była nominowana do nagrody Surf Life Saving Australia Athlete of the Year w 2022 roku po swoim klubowym złotym medalu podczas tytułów Australian Surf Life Saving 2021.

Lokalne wschodnie przedmieścia Miroshnik i Clarke wybrali się razem na lunch w Double Bay w Sydney w piątek.

Członek patrolu North Bondi został powiązany z byłym australijskim kapitanem krykieta Michaelem Clarke w ostatnich tygodniach. Obraz: matryca

Była królowa piękności znalazła się na krótkiej liście do Surf Life Saving Australia Masters 2022. Zdjęcie: Matrix

Były australijski kapitan krykieta był w dobrym nastroju, kiedy tego dnia około godziny 15:00 wszedł do restauracji Neila Perry’ego Margaret na lunch.

Para siedziała obok siebie podczas czegoś, co uważa się za urodzinowy lunch dla jednego z ich przyjaciół.

Znają się od ponad dekady.

Wcześniej w zeszłym tygodniu The Daily Telegraph ujawnił, że Clarke spędzała trochę czasu z Miroshnikiem. Była jedną z około 25 kobiet, które świętowały z nim urodziny na luksusowym luksusowym jachcie w porcie w Sydney zaledwie kilka tygodni temu.

READ  Czy program jest odpowiedni dla dzieci?

Miroshnik został sfotografowany w zeszłym tygodniu, gdy wybierał się na lunch z Clarke na wschodnich przedmieściach Sydney. Obraz: tryb multimedialny

Michael Clarke pojawił się na lunchu w zeszły piątek. Krążyły również pogłoski, że obecny był także jego nowy romantyk, Ric Mirosnick. Obraz: tryb multimedialny

Uważa się, że para utrzymuje rozwijający się związek na niskim poziomie, a bliscy przyjaciele Clarka twierdzą, że jest „singlem, ale randkuje” i nie jest zaangażowany w nic „zbyt poważnego”.

Dzieje się to kilka miesięcy po tym, jak Clarke został uwikłany w niechlujny skandal związany z oszustwem, któremu wówczas zaprzeczał, ze swoją byłą dziewczyną, Jade Yarbrough.

Pojawiło się nagranie ze spektakularnego wybuchu na Noosa Street w styczniu, kiedy Clark i Yarbrough kłócili się, kiedy został oskarżony o zdradę z byłym projektantem mody Babe Edwardsem.

Clark zaprzeczył zarzutom o oszustwo.