Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Zrośnięte bliźniaki i mamy wspólną pochwę – ale tylko jedna z nas ma chłopaka”

„Zrośnięte bliźniaki i mamy wspólną pochwę – ale tylko jedna z nas ma chłopaka”

Grupa syjamskich bliźniąt otworzyła się na temat tego, jak to jest mieszkać razem – i powszechnych nieporozumień na temat ich życia randkowego.

Lupita i Carmen Andrar, lat 22, urodziły się w Meksyku, ale wychowały w Connecticut w USA — mają wspólną miednicę, układ rozrodczy, wątrobę i krwioobieg, Poczta Nowego Jorku raporty. Każda z nich ma jedną nogę – Carmen kontroluje prawą nogę.

„To nie tylko tęcze i słońce. Mieliśmy wiele wyzwań, ale mamy niesamowite życie” – powiedziała Carmen. Dzisiaj.com.

Chodzimy do kina i na koncerty [sharing one seat] Podróżujemy samolotami”.

Dali jasno do zrozumienia, że ​​nigdy nie próbowali przeprowadzić operacji, która by ich rozdzieliła, ponieważ mogła to być śmiertelna dla jednego lub nawet obojga.

Gdy były małe, przechodziły fizjoterapię, aby nauczyć się siedzieć i pracować nogami – pierwsze kroki stawiały już w wieku czterech lat.

Ale jeśli chodzi o randki, mają nieco inne spojrzenie – Carmen ma chłopaka o imieniu Daniel, podczas gdy Lupita jest aseksualna.

„Nigdy nie próbowałam ukryć faktu, że jestem syjamskim bliźniakiem, co oznacza, że ​​dostaję wiele wiadomości od facetów, którzy mają okruchy” – powiedziała w rozmowie z outletem.

Carmen poznała swojego chłopaka w aplikacji randkowej Hinge w październiku 2020 r. i mówi, że wyróżnia się tym, że nie pyta jej o bycie syjamskim bliźniakiem, aby rozpocząć rozmowę.

Chociaż ona i Daniel spotykają się, Carmen powiedziała, że ​​nie są ze sobą w intymności seksualnej. podczas wywiadu z Jubileuszopisując ich związek jako bardziej „ciepłą przyjaźń”.

Oboje rozmawiali o zaręczynach w przyszłości, ale najpierw chcą zamieszkać razem.

Dodała: „Daniel i ja kochamy dzieci, ale żadne z nas nie chce”.

„Chciałabym zostać psią mamą. Lupita i ja nie możemy zajść w ciążę, mamy endometriozę i jesteśmy też na blokerach hormonalnych, które powstrzymują nas od miesiączki.”

READ  Chris Dziadol donosi: treści Netflix i CEE

Chociaż Lupita nie spotyka się z Danielem, Carmen mówi, że ta dwójka „dobrze się dogaduje”.

„To zabawne, bo zostałam później niż Lupita, ale kiedy Daniel zasypia, ja szybko zasypiam – a on dalej z nią rozmawia” – powiedziała Carmen w Today.

„Czasami czuję się źle, ponieważ chcę spędzić tyle czasu z Danielem. Więc staramy się znaleźć kompromisy. Lubi, [Lupita] Wybierzemy, gdzie pójdziemy na kolację lub jakie zajęcia będziemy robić”.

Ale chociaż mogą się różnić randkowaniem, są bardzo podobni w wielu innych obszarach, takich jak ich aspiracje zawodowe. Oboje chcą pracować w branży weterynaryjnej, a Lupita ma nadzieję, że też zostanie scenarzystką komiksów.

Carmen wyjaśnia, że ​​ona i Lupita mają ten sam gust co do ubrań, a ich sąsiadka szyje razem od piątego roku życia.

Jednak bliźniaczki starają się uzyskać własny, niepowtarzalny wygląd – na przykład Carmen ma kolczyk w nosie.

Oboje mogą też mieć do siebie uczucia – dosłownie.

„Wyczuwam, kiedy Carmen jest zmartwiona lub bliska płaczu” — powiedziała Lupita. „To to samo, co wypadanie żołądka”.

Carmen powiedziała, że ​​Lupita była „bardziej spostrzegawcza” niż ona, na przykład gdy ostatnio poszły do ​​sklepu i przyłapały faceta, który je filmował, mimo że twierdził, że tak naprawdę filmuje swoją córkę.

„Kiedy mieliśmy około sześciu lat, śnił nam się koszmar, że zaraz wypadniemy z samolotu, a potem spadliśmy z łóżka” – powiedziała Carmen.

„Zdarzyło się to tylko raz, ale możemy wyczuć uczucia drugiej osoby. To zdarza się cały czas”.

Carmen i Lupita przyznały, że nawet nie mają siebie dość.

Pod koniec długiego dnia zwykle robią swoje – na przykład Carmen odrabia lekcje, a Lupita słucha muzyki.

Mimo niekonwencjonalnego życia są szczęśliwi. Pamiętają bardzo szczęśliwe dzieciństwo i tę samą grupę przyjaciół z młodości.

READ  „Ironbound” Martyny Majok na Gammie | rozrywka

Podzielili się także swoją podróżą jako twórca kolaży na swoim koncie TikTok, @pracownik. Carmen powiedziała, że ​​dostają sporo złych komentarzy, ale zauważyła również, że ważne jest, aby ludzie pamiętali, że też są istotami ludzkimi z uczuciami.

„Związaliśmy się przez całe życie, więc to nie tak, że tracimy niezależność” – powiedziała Carmen.

– To wszystko, co wiedzieliśmy, prawda?

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na Poczta Nowego Jorku Reprodukowane za zgodą