Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowa stacja ładująca Baseus Spacemate 11 w 1 z przyciskiem prywatności

Nowa stacja ładująca Baseus Spacemate 11 w 1 z przyciskiem prywatności

Nowa stacja dokująca Baseus Spacemate trafia do sprzedaży dzisiaj, ale miałem już kilka tygodni na sprawdzenie tego poręcznego małego asystenta biurkowego, aby zobaczyć, jak to jest. Ta wielofunkcyjna stacja dokująca USB ma wiele opcji rozbudowy, w tym dwa wyjścia HDMI i dwa porty DisplayPort do zasilania wyświetlaczy zewnętrznych. Liczba wyświetlaczy różni się w zależności od używanego systemu operacyjnego.

Oprócz możliwości wyświetlania stacja dokująca Baseus Spacemate posiada również porty danych USB-C i USB-A 10 Gb/s na panelu przednim, podczas gdy wszystkie pozostałe porty rozszerzeń znajdują się z tyłu, poza zasięgiem wzroku.

Z tyłu Spacemate znajduje się drugi port danych USB-C 10 Gb/s, a także port USB-A 2.0 do podłączania wolniejszych urządzeń peryferyjnych, takich jak klawiatury i myszy, gdzie prędkość nie jest tak istotna. Inne opcje łączności obejmują port PD o mocy 100 W do szybkiego ładowania laptopa lub zasilania smartfona, a także port Gigabit Ethernet i gniazdo AUX 3,5 mm. Stacja dokująca nie jest dostarczana z zasilaczem, więc jeśli chcesz skorzystać z opcji PD, musisz skorzystać z zasilacza laptopa lub alternatywnego źródła zasilania.

Baseus Spacemate naprawdę oszczędza miejsce, ponieważ można go ustawić pionowo na biurku i zawiera magnetycznie odłączaną podstawę z łatwą w użyciu nanoprzylepną podkładką, która zapobiega ślizganiu się stacji dokującej. Nanopowierzchnię można łatwo umyć i nigdy nie traci swojej lepkości. Myślę, że to inteligentna funkcja, ponieważ jedną z moich największych skarg dotyczących stacji dokujących i koncentratorów jest to, że większość z nich przesuwa się po biurku, gdy próbuję podłączyć dysk USB lub kabel.

Z przodu tej innowacyjnej nowej stacji dokującej znajduje się cyfrowy wyświetlacz LED, który monitoruje i pokazuje stan każdego portu interfejsu. Porty podświetlają się, gdy są używane lub dostępne. Wyjścia wyświetlacza wyświetlane na panelu przednim mogą obsługiwać trzy zewnętrzne wyświetlacze o rozdzielczości do 4K.

Port PD o mocy 100 W w Baseusie Spacemate zapewnia wystarczającą moc dla każdego podłączonego urządzenia po podłączeniu do odpowiedniego źródła zasilania. Niezwykłą cechą stacji dokującej jest obecność specjalnego przycisku blokady ekranu w jej górnej części. Pojedyncze kliknięcie przycisku na komputerze z systemem Windows (lub dwukrotne kliknięcie w systemie macOS) natychmiast wyloguje Cię z komputera i zablokuje ekran, chroniąc Twoje wrażliwe dane podczas jedzenia lunchu lub przerwy.

Werdykt: Baseus Spacemate 11-w-1 to łatwa w użyciu, dobrze zaprojektowana stacja dokująca USB, która oferuje porty danych USB-C i USB-A z szybkością transferu do 10 Gb/s. Spacemate ma również port Gigabit Ethernet i wyjście audio 3,5 mm, a także wszystkie wyjścia wyświetlacza do zasilania wyświetlaczy zewnętrznych. Jedyne, czego brakuje tej stacji, to gniazd SD/microSD do przesyłania danych z kamer lub urządzeń audio. Jeśli potrzebujesz niedrogiej stacji dokującej i nie potrzebujesz szybkości Firewire, Baseus Spacemate 11-w-1 będzie dobrym rozwiązaniem.

Ceny i dostępność: Stacja dokująca Baseus Spacemate 11 w 1 jest dostępna od dziś w cenie 119,99 USD Amazonka. Jeśli się spieszysz, możesz otrzymać zniżkę w wysokości 10 USD podczas wydarzenia inaugurującego.

Więcej informacji: baseus.com

Specyfikacja techniczna:

  • HDMI: 4K x 2.
  • Port wyświetlacza: 4K x 2.
  • USB-C: 10 Gb/s x 2.
  • USB A: 10 Gb/s x 1, 400 Mb/s x 1.
  • Gigabitowy Ethernet: x 1.
  • Dźwięk: 3,5 mm.
  • BD: 100 watów.
  • Wymiary: 12,3 x 6,6 x 6,6 mm (4,84 x 2,59 x 2,59 cala).
  • Waga: 680 g / 1,5 funta.

Chodź za mną LinkedIn.

READ  Czy Amazon dobrze współpracuje z Google? Sugeruje to nowy interfejs API do wykrywania pakietów i kamer innych firm w Alexa