Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Twitter wkrótce umożliwi użytkownikom logowanie się za pomocą konta Google

Dla osób, które zwykle zapominają hasła do mediów społecznościowych, najnowsze wiadomości na Twitterze mogą dać powód do radości! Witryna mikroblogowa, która daje użytkownikom możliwość wyboru między identyfikatorem e-mail a numerem telefonu do logowania, a następnie hasłem, którego nie mogą zapomnieć, wkrótce umożliwi użytkownikom logowanie się za pośrednictwem konta Google.

Według Mashable India sprawy mogą być łatwiejsze dzięki logowaniu się na Twitterze na czas, ponieważ popularna platforma do mikroblogowania podobno pracuje nad sposobem, aby umożliwić użytkownikom logowanie się za pomocą połączonego konta Google. Podobno opcja jest już włączona w aplikacji Twitter beta dla użytkowników Androida.

Wersja beta aplikacji Twitter obecnie umożliwia użytkownikom logowanie się przez Google jako opcję, ale zakłada się, że w przypadku wersji aplikacji na iOS można dodać dodatkową opcję, która umożliwia użytkownikom logowanie się przez Apple. Twitter jeszcze na to nie odpowiedział. Według Mashable India nie ma ani słowa o tym, kiedy nowe opcje logowania zostaną udostępnione użytkownikom, ale ponieważ są one w wersji beta, może nie minąć dużo czasu, zanim użytkownicy zaczną widzieć je gotowe na główna aplikacja.

Jeśli użytkownik bierze już udział w programie Twitter beta, konieczne powinno być zaktualizowanie aplikacji Twitter do wersji 9.3.0-beta.04, która jest teraz udostępniana w sklepie Google Play. Użytkownicy, którzy chcą dołączyć do kursu beta na Twitterze, mogą zapisać się do programu testowego. Zapewni to wczesny dostęp do niektórych funkcji testowych Twittera. (Ani)

(Ta historia nie została edytowana przez pracowników Devdiscourse i jest automatycznie generowana z udostępnionego kanału.)

READ  F1 2021 zyskuje lepszą grafikę i wydajność dzięki Ray Tracing i Nvidia DLSS