Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowe zdjęcia Kate i Williama ujawniają duży problem z Meghan i Harrym

Nowe zdjęcia Kate i Williama ujawniają duży problem z Meghan i Harrym

Na początku lat 90. ktoś w Pałacu Buckingham wpadł na genialny pomysł: co by było, gdyby różne ramiona rodziny królewskiej – Palace, Clarence House, St James’s Palace i Kensington Palace – już się komunikowały. Co by się stało, gdyby kilku specjalnych sekretarzy siadało od czasu do czasu, by przygotować słabą filiżankę Earl Grey i kanapkę z miłością do rzeżuchy, by w ten sposób zapewnić, że główne wydarzenia różnych Królewskich Wysokości nie zostaną zaplanowane na ten sam dzień? Co się stanie, jeśli oboje skupią się na konkretnych celach i organizacjach charytatywnych?

Rewolucyjny, wiem.

To, że zajęło dekady, by pomyśleć o każdym wykształconym Uxbridge, mówi wiele o tym, jak odizolowane mogą być gałęzie rodziny królewskiej. Ale już nie! Pojawiły się wieczne pióra, stworzono plany i sprawa ułożyła się sprawniej.

Ogólnie rzecz biorąc, wszystko się ułożyło, dopóki dwóch pierwszoklasistów nie zaczęło wyszukiwać w Google biletów lotniczych do Vancouver i poważnie zastanowiło się nad wolnością i wywiadami z Oprah.

To dlatego nieszkodliwy nowy wizerunek William i Kate, książę i księżna WaliiTen tydzień powinien być trudny dla twoich brwi, ponieważ cała ta napędzana herbatą koordynacja może wkrótce wyjść przez okno.

Zdjęcie zostało zrobione, gdy Wells, dwoje ludzi, którzy właśnie przekroczyli czterdziestkę, a jednak czasami lubili ubierać się, jakby byli 50-letnimi księgowymi z Bedfordshire, Prowadziła 15-minutowy program specjalny BBC Radio 1 NoweSpet Z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego.

Rzeczywisty wygląd podcastu był tak przewidywalny, jak przeczytanie jednej z list rzeczy do zrobienia Królowej Matki („Postaw Tennera na Shergarze w szóstym wyścigu w Epsom”, „Sprawdź, czy szafir nie jest zagubiony w toalecie na dole”) z księżniczką mówiącą słuchaczom , „Musimy dbać o nasze zdrowie psychiczne” i pielęgnować je.”

Ale potem, w ciągu 24 godzin, inna synowa króla Karola pojawiła się w podkaście, aby porozmawiać o… zdrowiu psychicznym.

READ  39-letni Scott Disick debiutuje na czerwonym dywanie ze swoją nową dziewczyną, Rebeccą Donaldson, 27 lat.

W ostatnim odcinku Meghan, księżna SussexA modele Poprzednie serie garnitur Gwiazda powiedziała, że ​​ludzie powinni być „uczciwi” w kwestii „tego, czego potrzebujesz”. (Występując obok aktorów Deepiki Padukone, Jenny Slate i Constance Wu, Meghan opowiedziała również, jak pomogła Harry’emu znaleźć profesjonalne wsparcie, gdy była… w swoim „najniższym punkcie”.)

A więc dwie królewskie żony, dwa głosy i mnóstwo nakłaniań do dbania o zdrowie psychiczne.

To wyblakłe zdjęcie Williama i Kate podkreśla, jak bardzo prace Willsa i Sussexa są ze sobą powiązane. Dla par ochrona przyrody, kryzys klimatyczny i zdrowie psychiczne są podstawą ich karier charytatywnych, sytuacja, która postawiła ich na kursie kolizyjnym w zakresie public relations.

Od lat, kiedy wróciłem Złupić Była żywym, wesołym trzecim kołem dla Williama i Kate, a to podwojenie zainteresowań wydawało się działać na korzyść wszystkich. Dwóch książąt głęboko zaangażowanych w ochronę przyrody i wszystko, co zielone? To tylko wzmocniło królewski ciężar, jaki niosą ich projekty, nie wspominając już o tym, że jest to miły wskaźnik braterstwa.

W tym samym kierunku, w 2016 roku, wszystkie trzy Królewskie Wysokości współpracowały, aby wystartować głowy razemRok później pojawił się w filmie nakręconym w pałacowym ogrodzie, w którym trio omawiało własne zmagania, w tym Kate jako nową matkę, oraz traumę braci po stracie matki.

(To nie znaczy, że zawsze wszystko szło gładko. W Valentine Low’s Dworzanie: ukryta moc za koroną Pisał, że obaj książęta chcieli „zajmować się tymi samymi obszarami, np. konserwacją, a to może prowadzić do napięć”).

Wynik końcowy? Przez Simpatico przybyli młodzi robotnicy z rodziny królewskiej; Zunifikowany i emocjonalny interfejs zaprojektowany dla Instagrama.

Ale ten układ upadł, gdy rodzina Sussex podniosła kije do polo i uciekła do Ameryki Północnej. W ciągu prawie trzech lat odkąd świat dowiedział się, czym jest megastrona, nie doszło do podziału przyczyn, pozostawiając nas w sytuacji, w której William, Kate, Harry i Meghan próbują posiadać tę samą dzielnicę charytatywną Stosując niezwykle podobne metody.

READ  Justin Theroux, Melissa George, Neil Crosse i nie tylko - Deadline

W maju zeszłego roku Harry wszedł ekspert od foteli Podcast na bardzo osobistą i szczerą rozmowę na temat jego życia wewnętrznego i traumy; W grudniu William pojawił się na Apple’s Czas na spacer Podcast na bardzo osobistą i szczerą rozmowę na temat jego życia wewnętrznego i traumy.

W lipcu Harry wygłosił przemówienie na Zgromadzeniu Ogólnym ONZ, w którym mówił m.in. o kryzysie klimatycznym, mówiąc: „Nasz świat płonie”; We wrześniu William miał wygłosić przemówienie na Zgromadzeniu Ogólnym ONZ, gdzie miał mówić o kryzysie klimatycznym. (Plany zostały odłożone na półkę, kiedy był królowa Zmarł.)

W 2021 roku Harry wydał film dokumentalny, który pomógł wyprodukować na temat zdrowia psychicznego, w tym pojawiania się przed kamerą. W tym samym roku William wydał film dokumentalny, który pomógł zrobić na temat środowiska, w tym bycia przed kamerą.

W ostatnich latach Harry współpracował z ikoną środowiska dr Jane Goodall. William współpracował z ikoną środowiska Sir Davidem Attenborough.

Obaj mężczyźni nadal walczą na froncie ochrony. William jest założycielem United for Wildlife. Harry jest prezesem African Parks.

Znalazłeś pomysł.

Najważniejsze jest to, że zarówno Wales, jak i Sussex próbują stać się światowymi liderami w tych samych kwestiach i bez tego, że brzmi to jak oklepany gospodarz reality show, może być tylko jeden zwycięzca.

Jak dotąd jedyną rzeczą, która niejasno ukrywa tę sytuację, jest to, że do tej pory obaj mężczyźni pozostawali po obu stronach Atlantyku.

Ale wszystko sprowadza się do zmiany.

W grudniu w Stanach Zjednoczonych zostanie wdrożona nagroda Williama’s Innovative Earthshot Award. Inicjatywa Prince’a zmienia zasady gry — w ciągu 10 lat ponad 90 milionów dolarów zostanie przeznaczonych na dziesiątki małych (ale bardzo skutecznych) projektów przeciwdziałających zmianom klimatu, a wśród inauguracyjnych zwycięzców w zeszłym roku znalazł się program ponownego sadzenia koralowców na Bahamach. Projekt we Włoszech.

READ  Straż Pożarna Barton Gospodarzem 29. dorocznego Barton Polkafest 6 sierpnia | Wiadomości, sport, praca

Innymi słowy, książę Walii ma zamiar wkroczyć na teren swojego młodszego brata w Stanach Zjednoczonych.

Czy to dzwonek ostrzegawczy, który gdzieś słyszę?

Jesteśmy teraz w punkcie, w którym mamy dwóch książąt i ich żonę, którzy jednocześnie szukają wielkich nazwisk, wielkich pieniędzy i uwagi mediów w tych samych kwestiach, z potencjałem intensyfikacji PR wojna o ziemię charytatywną.

Trudno wyobrazić sobie, jak ta sytuacja mogłaby rozwiązać się sama, biorąc pod uwagę, że zarówno Wales, jak i Sussex wydają się wywierać presję na obciążenie pracą po Covid i wydaje się, że obaj mają już dość posiadania dzieci.

Jest w tym wszystkim jeden pozytywny aspekt. Mamy nadzieję, że zmiany klimatyczne i zdrowie psychiczne przyciągną podwójną uwagę, podwoją szum medialny i podwoją pieniądze. Dr Jane i sir David byliby zadowoleni.

Daniela Elser jest pisarką i komentatorem królewskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w pracy z wieloma wiodącymi australijskimi tytułami medialnymi.