Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Martin Scorsese reżyseruje „Gangi Nowego Jorku”

Martin Scorsese reżyseruje „Gangi Nowego Jorku”

Niewiele jest przypadków, w których reżyserzy przerabiają swoją pracę, jak na przykład remake Alfreda Hitchcocka Mężczyzna, który wiedział za dużo W 1956 roku, około 22 lata po jego pierwotnej wersji. Ale co z reżyserem, który adaptuje swój film jako program telewizyjny? To naprawdę niezwykłe osiągnięcie.

To właśnie Martin Scorsese włożył w jeden ze swoich kolejnych projektów. Scorsese wyreżyseruje telewizyjną wersję Nowojorskie gangiNa podstawie powieści literatury faktu Herberta Aspreya o początkach Nowego Jorku. Scorsese wyreżyserował wcześniej pełnometrażową wersję materiału, która ukazała się w 2002 roku, a w roli niezapomnianego Billa Rzeźnika zagrali Leonardo DiCaprio, Cameron Diaz i Daniel Day-Lewis.

według Limit, serial telewizyjny dzieli tytuł i podstawowe założenie z filmem, ale jest „świeżym spojrzeniem na historię z nowymi postaciami, których nie ma w filmie”. Zauważyli również, że Scorsese „odpowiedział na [Brett] Scenariusz Leonarda do pilota i postanowił dołączyć do serialu jako producent wykonawczy i reżyser.

Choć najbardziej znany jako twórca filmów pełnometrażowych, w ciągu ostatnich piętnastu lat Scorsese coraz częściej pracował w telewizji. Reżyserował pilotów dla HBO Korytarz Imperium A płyta winylowaWyprodukował także serial dokumentalny udawaj, że to miasto dla Netflixa.

The Nowojorskie gangi Film był projektem pasyjnym dla Scorsese; Pracował nad materiałem przez wiele lat, zanim w końcu został wyprodukowany i wydany. w samą porę, gangi Odnotowano jego masową produkcję, która była jedną z największych i najdroższych kiedykolwiek wyprodukowanych przez Miramax, a następnie jeszcze pod auspicjami Harveya Weinsteina. (Przypuszczalnie on i Scorsese starli się o budżet i twórczą kontrolę nad filmem.) W końcu film odniósł ogromny sukces kasowy, ale ostatecznie wypadł z Oscarów, będąc nominowanym do dziesięciu nagród, ale niczego nie zabierając do domu.

nie jestem największy Nowojorskie gangi Jestem fanem, ale zawsze intryguje mnie, gdy Scorsese chce coś zrobić z historią Nowego Jorku. Niewielu lepiej radzi sobie z tego typu projektem niż on.

READ  Stephen Dorf uderza Scarlett Johansson, mówiąc, że jest zawstydzony jej grą w Black Widow

Każdy film Martina Scorsese jest oceniany od najgorszego do najlepszego