Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowy film Star Wars zadebiutował ze 100% oceną na Rotten Tomatoes

Nowa Gwiezdne Wojny film zaburzenie siły ma debiut w Zgniłe pomidory ze 100% nową oceną po premierze w South by Southwest 11 marca.

Film jest dokumentem przedstawionym jako „śledztwo” w niesławnej sprawie z 1978 roku Świąteczna oferta specjalna Gwiezdnych Wojen robić. Dokument zawiera głównych mówców Setha Greena, Lairda Al Yankovic, Donny’ego Osmonda, Gilberta Gottfrieda i innych.

the Świąteczna oferta specjalna Gwiezdnych Wojen Rzadko o niej mówi Gwiezdne Wojny istnienie. Nigdy nie był retransmitowany i nie doczekał się jeszcze oficjalnej publikacji w lokalnych mediach.

I chociaż istnieje plik święto specjalne Samo Krytycznie przeskanowany, ten dokument zebrał entuzjastyczne recenzje i jest koniecznością do obejrzenia Gwiezdne Wojny Fani – zwłaszcza ci, którzy nie widzieli wcześniej odcinka specjalnego.

różnorodny Napisz to Gwiezdne Wojny Fani „docenią to znacznie bardziej niż zwykli widzowie”, ale dodają: „Nie musisz Gwiezdne Wojny Zagorzały za dokumentalne uznanie wycieków herbaty i plotek”.

Reporter z Hollywood Nazywa dokument „nieoszlifowanym”, ale mówi, że dodaje mu to uroku, pisząc: „Ten brak dopracowania właściwie pasuje do filmu, w którym prawie cały materiał filmowy składa się z niszczejących taśm wideo i archiwalnych występów. To sprawia, że ​​dokument wygląda jak kochająca relikwia w hołdzie dla pomnika”.

CBS

zderzak Film nazywa „Świętuj B Gwiezdne Wojny i jego historii, nawet w najdziwniejszej postaci”. film slashowy Mówi, że jest to „historia czasów, kiedy największy film wszechczasów nie gwarantował trwałego wpływu kulturowego”.

IndieWire Dodaje, że dokument jest „uroczym przypomnieniem, kiedy franczyza spamowa może być z natury i prywatnie okropna – a nie tylko jednorodna miernota prowadzona przez salę konferencyjną w danym momencie”.

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie Cała Saga Skywalkerów jest dostępna pod adresem płyta DVDI blu-ray I 4 tys Teraz, jak również w Disneya +.

READ  Kawaler: James Weir podsumowuje odcinek 1