Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Najlepszy projektant kostiumów Hollywood odchodzi: „Wygrałeś, odpadam”

Jeden z najbardziej rozchwytywanych hollywoodzkich stylistów celebrytów ogłosił, że odchodzi, powołując się na „kłamstwa i fałszywe narracje”.

Dylan Conrick rozmawiał z Billboardem na czerwonym dywanie podczas gali Billboard Women in Music Awards 2023.

„Mój kubek jest pusty… Dziękuję wszystkim, którzy przez lata wspierali mnie i moją karierę. Wszystkim, którzy zaufali mi swoim wizerunkiem, jestem wam wszystkim bardzo wdzięczny” – napisał sam projektant do „architekta wizerunku” ” częściowo.

„Gdyby ten biznes dotyczył tylko ubrań, robiłbym to do końca życia, ale niestety tak nie jest!” Ukończył.

Roach (po lewej) z piosenkarką Halsey na początku tego miesiąca. Zdjęcie: Pascal Le Segretain/Getty

„Polityka, kłamstwa i fałszywe narracje w końcu mnie dopadły! Wygrałeś… Odpadam.”

Roach nie opisał szczegółowo „kłamstw” i „fałszywych narracji”, z którymi się spotkał, ale wielu fanów na Twitterze zwróciło na to uwagę. do klipu wideo Z niedawnego pokazu mody Louis Vuitton, w którym Zendaya nosiła się swobodnie Wygląd panterki Z plakatu – siedział w pierwszym rzędzie, zajmując ostatnie miejsce.

podczas trans Widać gwiazdę wskazującą na puste krzesło za nią, a Roach wydaje się zirytowany utratą miejsca obok swojego klienta w pierwszej linii.

Inni styliści, styliści, celebryci i fani natychmiast zalali jego sekcję komentarzy, błagając Roacha, by wycofał swoje oświadczenie lub przyznał, że żartuje.

LR: Law Roach, Zendaya, Blake Lively i Emily Blunt na pokazie Michaela Korsa na jesień 2018 Runway Show. Zdjęcie: Dimitrios Kambouris/Getty

Były klient Addison Ray skomentował: „Co ?!” Z płaczącą twarzą emoji.

„Absolutnie nie” – napisał Christian Siriano, podczas gdy stylistki Maeve Riley i Carla Welch napisały po prostu: „Nie”.

„Prawo, potrzebujemy cię! Kochamy cię!” Lisa Rinna powiedziała, podczas gdy modelka Iskra Lawrence dodała: „Nie myślę tutaj, czy to 1 kwietnia?”

READ  Katherine Heigl ujawnia prawdziwy powód, dla którego opuściła Grey's Anatomy

Naomi Campbell również włączyła się, pisząc: „Prawo ci na to nie pozwoli! Nie poddajemy się. Szukaliśmy”. [sic] trudny.”

Roach na Paryskim Tygodniu Mody w tym miesiącu. Zdjęcie: Wiktor Bojko/Getty

Jednym z najbardziej znanych klientów Roacha była Zendaya. Zdjęcie: AFP

Edward Enninful, redaktor naczelny brytyjskiego Vogue, zapewnił Roacha, że ​​„zawsze będzie miał dom” w magazynie.

Przedstawiciele Roach nie wrócili od razu Styl strony szóstejProśba o komentarz.

Projektantka, która występuje też jako jurorka w HBO Max’s legendarny Pokaz konkursowy, w którym szpilki przedstawiały niektóre stylizacje, które trafiły na pierwsze strony gazet, po tym, jak założyła je Zendaya Dwie stylizacje vintage nagród NAACP Image Awards 2023 oprócz A.J Duet różowych sukienek Podczas rozdania nagród SAG 2023.

Roach pracowała także z pięcioma gwiazdami imprezy oscarowej Vanity Fair zaledwie kilka dni temu: Hailee Steinfeld, Megan Thee Stallion, Kerry Washington i Zendaya trans Współgwiazda Hunter Schaefer, z których ten ostatni miał na sobie pióro Anne Demeulemeester jako top na to olśniewające wydarzenie.

Dopiero okaże się, czy jest to ostatni wyczyn projektowy Roacha, czy też w tej historii jest coś więcej niż na pierwszy rzut oka.

Ta historia pojawiła się pierwotnie Strona szósta Jest ponownie publikowany tutaj za zgodą