Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowy MacBook Pro firmy Apple skrywa wstydliwy problem

Z Jabłko Konferencja WWDC 2021 W przyszłym tygodniu było Rośnie oczekiwanie, że Apple wprowadzi dwa nowe MacBooki Pro dla programistów. Ale ci programiści mogą napotkać wstydliwy problem. Kupują nowego MacBooka Pro w tym tygodniu, czy czekają? …ponieważ ważna aktualizacja dla rodziny „dużych MacBooków” może nastąpić dopiero w październiku.

Szczegóły są ukryte w najnowszym raporcie Digitimes na temat dostępności MacBooków z małym wskaźnikiem LED. Raport Sami Fathi:

Według raportu, mniejszy 14-calowy MacBook Pro wejdzie do „seryjnej produkcji” w czwartym kwartale tego roku, podczas gdy większy 16-calowy model trafi do pierwszego kwartału przyszłego roku. Jednak pomimo masowej produkcji laptopów, która ruszy jeszcze w tym i przyszłym roku, DigiTimes wciąż donosi, że Apple ogłosi to w drugiej połowie 2021 roku”.

Mówiąc o tym, że Apple zapowiada nowe laptopy MacBook Pro na nadchodzącej Worldwide Developers Conference… Czytanie run Cooka wcale nie jest dokładną sztuką, warto zauważyć, że pod koniec 2021 r. Oczekuje się, że komputery Mac będą wyposażone w technologię mini-LED na ekranie; Zapewnia to żywsze kolory, głębszą czerń i bardziej efektywne wykorzystanie energii.

Nic nie powstrzyma Apple przed zaprezentowaniem nowego MacBooka Pro na WWDC zbudowanego na istniejących starszych projektach, jednocześnie torując drogę do znaczącej aktualizacji rok po premierze laptopów Silicon firmy Apple.

W rzeczywistości jest to bardzo podobne do metody Apple. W przypadku komputerów Mac z procesorami x86 firma Apple zawsze polegała na harmonogramach rozwoju i produkcji firmy Intel. Było to sprzeczne z rytmem tykania procesorów Axx iPhone’a i iPada, które były zgodne z cyklem aktualizacji i wydawania smartfonów i tabletów.

Teraz, gdy Apple ma pod własną kontrolą serię chipów Mxx, w pełni oczekuję, że Apple wejdzie w cykl roczny. Jeśli tak jest (i Wniebowzięcie Taniyamy ShimuraWtedy pierwsza ważna aktualizacja dla rodziny MacBook Air i MacBook Pro pojawi się pod koniec października na początku listopada tego roku, dwanaście miesięcy po tym, jak sprzęt M1 zakłócił rynek laptopów. Będą to maszyny dostarczane z małymi ekranami LED i prawdopodobnie z nową konstrukcją obudowy.

Więc co z tego pozostaje na ogłoszenie w tym tygodniu WWDC? Zakładając, że jest ogłoszenie (znowu te runy), w portfelu MacBooka są dwie oczywiste luki i jedna informacja, która nie została jeszcze ogłoszona.

W pierwszym przypadku obecny 16-calowy MacBook Pro jest dostępny tylko jako model Intel x86. W ciągu ostatnich kilku lat Apple stworzyło dwie linie komputerów MacBook Pro, jedną tańszą i bardziej przystępną cenowo oraz jedną, która jest mocniejsza, ale droższa. Ten ostatni mówi o zaktualizowanym procesorze M1 Podobno nazywany M1X Posiada więcej rdzeni dla zwiększenia wytrzymałości i pojemności.

Apple jest tradycyjnie konserwatywną firmą i podjęcie pośredniego kroku w kierunku układu M1X dla MacBooków o wyższej specyfikacji byłoby z tym zgodne. W końcu, z wyjątkiem dodania układu M1, zeszłoroczne MacBook Air, MacBook Pro i Mac mini z zasilaniem Apple Silicon miały identyczną konstrukcję jak poprzednie modele.

Mówiąc o problemach z dostawami z mini-LED MacBook Pro Zwiększenie masowej dostępności laptopów na początku 2022 r.Atrakcyjność szybszych MacBooków Apple Silicon dla programistów, pośredni krok do M1X i zbliżające się WWDC 2021 tworzą atrakcyjną propozycję dla Apple.

Zakładając, że chcesz teraz kupić nowego MacBooka Pro. Jeśli pod koniec roku zostanie ogłoszony nowy projekt, technologia mini-LED i procesor M2 drugiej generacji, warto rozważyć poczekanie.

Teraz przeczytaj najnowsze nagłówki dotyczące systemów macOS i iOS w naszej cotygodniowej kolumnie Apple Loop…

READ  Channel 10 mówi o plotkach o transpłciowości Mitch Greer prowadzi rozmowy, aby zostać następną panienką