Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowy program Polsatu. „Rolnik szuka żony” Czy to będzie konkurs?

Spektakl „Rolnik szuka żony” od kilku lat cieszy się niespotykaną popularnością w polskiej telewizji. Nic dziwnego, że Polsat zdecydował się na zakup zagranicznego formatu nieco podobnego do TVP.

Telewizja Polsat we współpracy z Constantin Entertainment Polska pracuje nad polską wersją reality show Country Life. W programie weźmie udział od 14 do 25 kobiet i mężczyzn w wieku od 20 do 55 lat, którzy będą mieszkać na farmie. Będą odizolowani od świata zewnętrznego, a ich celem będzie nawiązywanie ze sobą relacji, uczestniczenie w zadaniach kondycyjnych, a także angażowanie się w pracę na farmie.

Główną opinią uczestników „życia na wsi” będzie przetrwanie w trudnych warunkach i pokonanie innych uczestników w pojedynkach. Zwycięzca finałowego pojedynku wygra licytację z nagrodą pieniężną.

Krajowe kopie pokazu zostały wyprodukowane w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. W Wielkiej Brytanii, Brazylii, Kolumbii, Czechach, Danii, Finlandii, Francji, Grecji, Włoszech, Norwegii, Szwecji, Portugalii i Turcji.

Jak podaje Wirtualnemedia.pl, program „Życie na wsi” będzie emitowany wiosną przyszłego roku.

READ  Najlepsze oprogramowanie do edycji wideo dla systemu Windows 10