Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowy zwiastun Skateboarding pokazuje, jak gra powoli się łączy

Nowy zwiastun Skateboarding pokazuje, jak gra powoli się łączy

łyżwiarstwo, długo oczekiwana kolejna pozycja w serii gier EA o skateboardingu, pracuje nad kolejnym zwiastunem. Zrzuty ekranu pochodzą z lutowego przeglądu gry.

Bazując na tym, gdzie byliśmy w ostatnim zwiastunie, wygląda na to, że bardziej kształtuje się grafika i pochodzenie gry. Chociaż nadal oceniane jako materiał w wersji pre-alpha, animacje postaci i fizyka zbliżają się do siebie, a więcej geometrii świata zostało wygładzonych (chociaż większość przejdzie przez więcej iteracji, gdy gra będzie dopracowywana i błyszcząca) przed premierą). Zaczęli nawet upuszczać osobiste kosmetyki i emotikony. Jazda na łyżwach nadal wydaje się solidna, a kaucje wyglądają na bardziej bolesne niż kiedykolwiek (módlcie się za faceta, który wykonuje kontrowersyjny strzał w orzech, a następnie zawala się kilka pięter, aż w końcu umrze). Jest nawet jeden gracz, który wykonuje ogromny skok, zanim zeskoczy z deski w powietrze, chwytając krawędź budynku i chwytając go.

Utracone efekty dźwiękowe są odtwarzane w GTA. Zrzut ekranu: EA, Kotaku Australia

Więc tak, płaszcz jest w środku. to jest interesujące. Podstępni zawodnicy już wyobrażają sobie możliwości.

łyżwiarstwo Mniej więcej ostatni rok spędziliśmy podobnie, karmiąc fanów materiałami z wczesnych etapów rozwoju i testami graczy, a nie bardziej tradycyjną kampanią marketingową.

Zwiastuny były trochę łyse w porównaniu do zgrabnie wyprodukowanego, mocno wyselekcjonowanego marketingu, który otrzymuje większość gier AAA, gdy automat do sprzedaży ożywa. iść na randkę, łyżwiarstwoZwiastuny firmy były pełne zasobów zastępczych, kodów i systemów w toku. I to zadziałało – fani kręcili tym, ponieważ po latach nie wiedząc, czy seria będzie kontynuowana, oglądanie, jak wraca do życia kawałek po kawałku, było jak balsam.

On ona On jest Oczywiście nadal marketing. Po prostu myślę, że jest intensywny Dobry marketingu, a także rzadkie zajrzenie za kurtynę w trakcie produkcji u dużego wydawcy. Branża gier, która sprzedaje złożone gry, działa w tajemnicy za pomocą płaszczy i sztyletów, które nie zostały zdobyte podczas zimnej wojny, co jest absurdalne i głupie, i wszyscy o tym wiedzą. To odświeżające widzieć, jak wydawca cieszy się, że może pochwalić się tytułem w produkcji na długo przed tym, zanim przyciągnie on wzrok opinii publicznej.

READ  Pokemon Brilliant Diamond i Shiny Pearl wyciekły wcześnie

Duża część strategii EA dotyczy łyżwiarstwo Wynikało to z niesłabnącego zainteresowania grą. Publiczne udostępnianie materiałów filmowych w fazie rozwoju powstrzymuje osoby, które zajmują się przeciekami i nadgorliwymi hakerami. W końcu piraci nie mogą ujawnić niekompletnego materiału filmowego w fazie rozwoju, jeśli opublikujesz go jako oficjalny zwiastun.

łyżwiarstwo Nadal nie ma daty premiery, a na podstawie zrzutów ekranu z ostatniego testu wygląda na to, że ma jeszcze długą drogę do przebycia. Jednak między brakiem aktualizacji a niektórymi niekompletnymi zasobami? Za każdym razem wezmę niekompletne aktywa.