NRL 2021: Gwiazda Cody Walkera, Adam Reynolds, doznaje kontuzji Red Mahoney, gdy South Sydney Rabbits okazują się zbyt dobre dla Parramatta Ailes

Nadzieje na tytuł Parramatty wiążą się z obawami, że sezon Reda Mahoneya dobiegł końca po kontuzji barku po przegranej 40:12 z Rabbitosem w piątek wieczorem.

Mahoney odwrócił się do łez na uboczu, gdy szedł boleśnie po pustym stadionie Cbus Super po próbie ataku na Latrella Mitchellu, który sprawił, że trzymał się lewego ramienia cztery minuty przed czasem.

To był ten sam joint, który wystartował w 13 rundzie przeciwko muszkieterom, zabierając go na cztery tygodnie.

Trener Ailes, Brad Arthur, przyznał, że początkowe oznaki nie były dobre dla 23-latka z testami, które potwierdziły zakres kontuzji w sobotę.

– To może być dla niego koniec roku – powiedział Arthur.

Do tego dochodziła ciężka noc dla Węgorzy, którzy przegrali trzy razy z rzędu, najgorszą passę od 2019 roku, gdy The Rabbitohs pobiegli w sześciu próbach do dwóch.

Artur nie jest optymistycznie nastawiony do kontuzji Mahoneya

Tego wieczoru, kiedy Adam Reynolds pobił rekord legendy klubu Erica Simsa, wynoszący 46 punktów, to Cody Walker i Latrell Mitchell wyprodukowali te zagrania, aby sprowadzić pomocnika w zasięg uderzenia i zgromadzić punkty.

Reynolds dokonał 45-minutowej konwersji, zdobywając 1842 punkty, wyprzedzając Simsa (1841), gdy Rabbitos pobiegł do prowadzenia 32-0 w połowie drugiej połowy, pozostawiając Arthurowi więcej pytań niż odpowiedzi.

Mitchell Moses doznał kontuzji pleców bez szwanku, ale nie był w stanie przezwyciężyć niedawnych problemów zespołu w ofensywie, mimo późnej indywidualnej błyskotliwości, by przekroczyć linię mety Waka Blake.

Po przegranej 28-0 z Kogutami w zeszłym tygodniu, Parramatta pokonał kolejne 56 minut, zanim przekroczył linię mety przez Maika Sivo.

READ  Lawenda Williama Baileya | Wiadomości, sport, praca

Jednak szkody zostały już wyrządzone, gdy węgorz walczył o powstrzymanie Walkera i Mitchella, którzy byli głównie w systemie tempomatu.

– To rozczarowujące, chłopcy są sfrustrowani – powiedział Arthur.

„Prześcignęli nas, byli tacy dobrzy. To proste.

„Zamrażali swoje gry, kiedy musieli. Grają z dużą pewnością siebie i wszystko się udało.

„Zaufanie jest w tej chwili nieco niskie”.

Mecz rozpoczął się dublem Josha Mansoura w pierwszej połowie, po czym Dan Gagai, Jackson Paulo i Cameron Murray objęli prowadzenie w ciągu ośmiu minut po przerwie, prowadząc 32-0. Paolo ponownie strzelił gola w cieniu pełnego czasu gry.

Brązowy wysypisko na linii i wyniki Sifu

Arthur ma inne obawy, oprócz kontuzji Mahoneya, gdy Oregon Kaufusi trafił głową w swoim pierwszym wślizgu w tym meczu.

Isaiah Papali’i również został zgłoszony w związku z niebezpiecznym kontaktem z Paulo po tym, jak jechał na kolanach w wślizgu.

Mimo że noc była przeciwko nim w większości obszarów, Arthur sądził, że mogą utrzymać przy życiu swoje cztery najważniejsze aspiracje przez następny miesiąc podczas trudnej podróży do domu.

– W ostatnich dwóch meczach nie graliśmy dobrze, ale nie wpadamy w panikę – powiedział.

„Wcześnie wykonaliśmy dużo pracy, aby znaleźć się w rozsądnej sytuacji. Musimy być w stanie iść naprzód”.

Konferencja prasowa: Węgorz kontra Rabbitohs – runda 21, 2021

Zarejestruj darmowe konto NRL, aby uzyskać dostęp do tego filmu i innych ekskluzywnych treści.