NRL 2021: Moses Suli występuje w Manly Sea Eagles, aby pokonać Raiders Canberra

Manley wyglądał na przegranego bez Toma Trbojevicia, który utrzymał dzielną Canberrę bez bramek w pierwszej połowie, ale wrócił do domu, aby pozostać w pierwszej czwórce, wygrywając 19-18.

Najeźdźcy wydawali się być zdecydowani na decydujące zwycięstwo, kiedy w defensywie zdominowali Sea Eagles i objęli prowadzenie 12-0 na Suncorp Stadium.

Ale sytuacja się odwróciła i wraz z potężnym Mosesem Sulei i tylnym wioślarzem Haumole Olakau’atu siejącymi spustoszenie, Manley w końcu dał przebłyski swojego charakterystycznego rytmu ataku.

Bramka Daley’a Sherry Evans była decydująca dla wyniku.

Niespodzianką dla obrońcy była siódemka w 79. minucie, ale przewaga została zmniejszona, gdy Charns Nicole-Kluckstad strzelił gola na 30 sekund przed końcem, a Jordan Rabbana pospieszył z konwersji.

Następnie zawodowy faul Josha Schustera, który został zraniony grzechem, dał zawodnikom szansę na awans z rzutu karnego. Jednak Rabana w końcu oddał rzut za dwa punkty.

To już czwarty raz w dziewięciu meczach w tym sezonie, kiedy Manley wygrał bez obrońcy Trbojevicia, który został wykluczony z powodu kontuzji kości policzkowych.

W tej chwili Sea Eagles zajmują czwarte miejsce przed Kogutami, które również mają 30 punktów, ale w niedzielę grają ze Smokami.

Tymczasem Canberra pozostała na dziewiątym miejscu po tym, jak straciła doskonałą okazję, aby przenieść się na siódme miejsce, mając tylko dwie rundy przed finałami.

Boczny obrońca Nicole-Klökstad po raz pierwszy wrócił od kontuzji szyi w piątej rundzie, zajmując centrum Rabany na ostatnie 25 minut.

Słynny bramkarz nie miał jednak szczęśliwego wejścia do meczu, rzucając piłkę w swojej pierwszej kampanii i dając Manleyowi szansę na wyrównanie w kolejnym secie.

Mając wątpliwości co do kondycji Toma Trbojevicia na początku tygodnia, Sea Eagles ogłosiły, że są gotowe do gry bez swojego maga.

Ale prostytutka Lachlan Crocker zauważyła, że ​​„zmieniamy sposób gry, kiedy on nie gra” – i od początku było to jasne.

We wczesnych etapach było kilka długich rajdów ze strony ludzi Des Hasslera, co pasowało do Canberry, która cieszyła się walką przez środek i składała oświadczenia, popychając swoich przeciwników, aby sięgnęli po dwa razy.

Wioślarz Joseph Tabin, który doprowadził Raiders do spotkania 30-16 przeciwko Manleyowi w 17. rundzie, pierwsze 30 minut miał na 110 metrach z 12 trybun.

I to była pojedyncza taśma z Tapine on Suli, która przygotowała scenę, na której Zielona Maszyna uderzyła jako pierwsza.

Playgroup widzi, jak Simonson odpisuje szeroko

Center Matt Temoko wykazał się świetnymi umiejętnościami, popisując się znakomitym podaniem do skrzydłowego Harleya Smitha Shieldsa, który zakończył podanie w 11. minucie.

Nawet gdy robaki wkradły się do Canberry, udało im się utrzymać orły bieliki na dystans, a Olakau’atu odmówił próby z powodu przeszkody.

Rzut karny Sama Williamsa przedłużył rzut karny, po czym Billy Simonson dośrodkował w lewy róg, aby po 32 minutach objąć ich dowodzenie.

Zgodnie z oczekiwaniami, w drugiej połowie Sea Eagles wyszło z nową energią i trzy minuty później strzeliło gola, gdy Olakau’atu zbliżył się z bliskiej odległości.

Strzał w pole DCE Sloty

Ta napięta walka nie wywoływała lawiny punktów. Jednak po niefortunnym błędzie Nicole Klokstad pojawiła się rysa dla Canberry.

READ  Wiele kanadyjskich treści pojawiło się na lutowych kartach UFC

Manley wylądował przez Morgana Harpera w następnej grze, gdy Cherry-Evans śmiało wpadł na pierwszy wślizg, a odbicie szczęśliwie usiadło dla Jasona Saaba, który podał koszykówkę do środka, aby pomóc Harperowi przekroczyć linię.

Tym razem Manley chwycił rozpęd i objął prowadzenie w 63. minucie, gdy Cherry-Evans rzucił ładnego złoczyńcę, który został porwany przez pchnięcie Curtisa Ceronena.

A mistrzowska decyzja Cherry-Evansa, by strzelić gola z pola, jak to miało miejsce kilka razy w jego karierze, okazała się inna.

Konferencja prasowa: Raiders vs Sea Eagles – 23. runda 2021

Zarejestruj darmowe konto NRL, aby uzyskać dostęp do tego filmu i innych ekskluzywnych treści.