Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

NRL 2022 Late Mail, Wiadomości drużynowe z 3 tygodnia finałów, Zmiany w drużynach, Najnowsze aktualizacje drużyn i informacje o kontuzjach w meczach w tym tygodniu

Wszystkie spóźnione wiadomości i zaktualizowane wiadomości o drużynie dotyczące 3. tygodnia finałów 2022 NRL Telstra Premiership Series.

Późna poczta NRL: finały, tydzień 3

Cowboys vs Ells, piątek na Queensland Country Bank Stadium

Kowboje: The Cowboys to 1-17 bez późnych zmian. Podopieczni Todda Paytena mieli luksus siedzieć w półfinale w zeszłym tygodniu posiniaczeni i wejść z tą samą 17, która wykonała zadanie w pierwszym tygodniu play-offów przeciwko Sharks.

węgorze: Zmiana na godzinę przed kick-offem, kiedy Marata Neukur przechodzi na stronę startową przy śluzie, a Ryan Matterson wchodzi na ławkę. Bryce Cartwright został powołany na swój pierwszy mecz od miesiąca, zastępując Makaisi Makatwę, który jest 18. zawodnikiem. Center Tom Obacic został pominięty z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego, a Billy Simonson został mianowany na jego zastępcę. Mógł jednak zamienić się z Waqa Blake w dniu meczu, ponieważ były Raider bardziej przyzwyczaił się do skrzydłowego.

Panthers vs Rabbitos, sobota na stadionie Accor

lamparty: Nie ma obaw o kontuzję Panter po weekendzie, ale bez Tillana Maya, który został zawieszony w tym tygodniu. Charlie Steins pojawi się na boku jako jego zastępca, ale zamieni się stronami z Brianem Too – skrzydłowym Blues, przechodzącym od prawej krawędzi do lewej, gdzie będzie zaangażowany Isaac Tago. Api Koroisau ma zacząć grać, ale może wymienić się z Mitchem Kennym w dniu meczu, tak jak w finale play-off przeciwko Węgorzom.

króliki: Trener Jason Demetriou potwierdził w piątek, że skrzydłowy Alex Johnston (mięśnie ud) nie zagra. Richard Kinnear zamiast tego wystartuje ze skrzydła. Oczekuje się, że Jai Arrow (pachwina) będzie słusznie grać po tym, jak został nazwany na początku tygodnia.