Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

NRL 2022: Pięciu wschodzących graczy do oglądania w każdym klubie NRL

To mistrz Złotych Rękawic, który już zasmakował w akcji Pucharu NSW – kibice i przeciwnicy lepiej zwracają uwagę na tego dzieciaka.

Są przyszłością National Football League (NRL) i doskonałą rodzimą odpowiedzią na popularny rynek transferowy zawodników.

Podczas gdy kluby NRL, które zbierały pieniądze dla znanych graczy, takich jak Cameron Monster i Kalin Bunga, walczą w przyszłych sezonach, inne zwracają uwagę na rozwój młodzieży.

W rzeczywistości z 17 graczy, którzy wzięli udział w turnieju piłkarskim Premier League prowadzonym przez Penrith w 2021 roku, ponad połowa przeszła przez system Panthers.

Największe zawody w tym sporcie są tuż za rogiem, a Ashes można oglądać na żywo i bez reklam podczas gry. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś>

Jest to plan, który wiele klubów chce naśladować, a wśród klubów Wests Tigers i South Sydney Rabbitohs próbują naśladować Pantery na nowych, wysokowydajnych pozycjach.

W rzeczywistości, gdy 17. drużyna dołączy do zawodów od 2023 roku w Dolphins, nowicjusze będą liczni bardziej niż kiedykolwiek.

Poniżej Paul Crowley ujawnia pięciu debiutantów, których trzeba zobaczyć w każdym klubie – a pula talentów jest niesamowicie zróżnicowana.

Od synów legend ligi rugby, przez ulubioną gwiazdę Nicka Politisa, po mistrza szkolnego biegania – ta lista może zawierać kolejnych (lub) najlepszych w lidze rugby.

Zapisz to.

READ  Black Ferns Sevens zostali mistrzami World Series po zwycięstwie w Toulouse Sevens