Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

NRL 2023: Zabawne sceny, gdy trener Cameron Munster pokonuje South Sydney Rabbitohs, Melbourne Storm

Melbourne Storm pojawił się, aby osiągnąć swoje najlepsze zwycięstwo w sezonie, pokonując South Sydney Rabbitohs 18-10 w Sydney.

Menedżer Storm, Craig Bellamy, kwestionował zaangażowanie swojej drużyny w ciągu ostatnich kilku tygodni, a zespół ujawnił swoją odpowiedź fantastycznym występem w obronie.

Oglądaj każdy mecz w każdej rundzie sezonu 2023 NRL Telstra Premiership na żywo w Kayo Sports. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Burza była stara, ponieważ Rabbitohs prawdopodobnie mieli więcej posiadania piłki i lepsze terytorium, mając 40 wślizgów w czerwonej strefie Burzy.

Wysiłek pracownika wymagał pełnych 80 minut zaangażowania, a po meczu zawodnicy byli gotowi, by dać upust swojej energii.

Po meczu reprezentant Queensland, skrzydłowy Xavier Coates, rozmawiał z jednym z trenerów Rabbitohs, który, jak ujawnił Jordan Tallis, był także Maroons i byłym trenerem Broncos.

Gdy Monster przechodził obok, odwrócił się, wciągnął spodnie swojego trenera, zanim go przytulił.

„O mój Boże” – zaśmiała się Yvonne Sampson z Fox League.

„Cameron Munster, najlepszy szkodnik na świecie w NRL, właśnie zwolnił trenera. Nie pracował wystarczająco ciężko, jeśli po 80 minutach nadal ma wysypki.”

Ale żeby nie dać się prześcignąć, rozproszony trener został zaatakowany przez Harry’ego Granta, który również się go pozbył.

Potem mąż klepnął go w pupę, śmiali się i przytulali.

Jordan Tallis powiedział: „Tam jest trzech mieszkańców Queensland i najwyraźniej chcieli się go pozbyć i nie wiem dlaczego. Nie wiem dlaczego, ale to jest Cameron Munster. Myślę, że jest kilka niskich kangurów w najwyższe pole dla tego dzieciaka”.

Sampson roześmiał się: „Myślę, że to trochę niesprawiedliwe, że dwóch mieszkańców Queensland zbiera się na biednego trenera”.

Ale po kolejnym mocnym występie Storm No. 6 z 11 puttami na 130 jardów, przełamaniem linii i przyłożeniem, Greg Alexander powiedział, że to część tego, co dostajesz od supergwiazdy.

READ  Napływają wyrazy uznania po śmierci młodego południowoafrykańskiego piłkarza

„Powiedzieliśmy dziś wieczorem, kim jesteś poza boiskiem, taki jesteś na boisku – i właśnie widzieliśmy go w ubraniu trenera” – zaśmiał się Alexander.

„On zawsze ma kłopoty i jest problemem” – powiedział Tallis.

To była zabawna scena po meczu, ale jego trener Craig Bellamy może być wdzięczny, że jego połowa zwróciła swoją uwagę gdzie indziej.

Przychodzi dzień po tym, jak Munster powiedział o Bellamym: „Możemy być gotowi, by go powiesić. Wielu chłopców straciło ten głód bycia trenerem – wiem, że ja…”

I to nie był jedyny raz, kiedy Monster upił ostatnio swojego trenera.

Chociaż nie był to styl ataku, na jaki liczył świat piłki nożnej, Storm zrobili wystarczająco dużo, aby odejść z wygraną i dostać się do pierwszej ósemki po trzecim zwycięstwie w sezonie.

Po dwóch dekadach na szczycie, niektórzy eksperci NRL wskazywali, że Storm ostatecznie wycofa się z tempa w 2023 roku po exodusie napastników, głównie do Dolphins.

Ale zwycięstwo pokazuje, że Storm nadal będzie siłą, zakładając, że może działać tak jak w tym tygodniu.

„Minęło trochę czasu, odkąd widzieliśmy dobry wysiłek w obronie przez 80 minut, pomyślałem, że to było fenomenalne” – powiedział Bellamy.

„Chcesz być przede wszystkim dobrą drużyną defensywną iz całym szacunkiem, nie zrobiliśmy tego w tym roku. Dziś wieczorem pomyślałem, że było tam wiele desperackich wysiłków. „

Przeczytaj powiązane tematy:Melbourne, Sydney