Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

NRL News, Kotoni Staggs ponownie podpisał kontrakt z Brisbane Broncos w bardzo potrzebnej wygranej dla klubu

Zespół Brisbane Broncos w końcu wygrał, Z Boom Center, Kotoni Stagg ponownie podpisał kontrakt z klubem na długi kontrakt.

22-latek był prawdopodobnie najlepszą perspektywą dla klubu pośród historycznego upadku Broncos, a teraz zobowiązał się do pozostania w Red Hill do końca sezonu 2025.

„Moja przyszłość jest tutaj, w Bronco – zawsze proszono mnie, abym spełnił swoje marzenie, a moim marzeniem jako małego dziecka było być tutaj w Bronco i zostanę tu przez kolejne cztery lata – jestem naprawdę szczęśliwy, „Staggs powiedział w oświadczeniu wydanym przez Bronco.

„ Wracam do przeszłości, kiedy byłem małym dzieckiem i kopałem piłkę nożną po parku, wyobrażając sobie, że jestem kolorami Broncos, więc mógłbym zadebiutować i grać tutaj przez trzy lata, a potem przez kolejne cztery że z grupą chłopców, których znam od jakiegoś czasu, jestem z tego taka dumna.

„Jako klub mamy wiele do zaoferowania… Chcę się dalej rozwijać, pomagać młodszym graczom i być liderem i mentorem.

„Popełniłem błędy poza boiskiem, ale uczę się swoich lekcji i od teraz chcę być najlepszą osobą, jaką mogę być wzorem do naśladowania, to do mnie należy skierowanie głowy we właściwe miejsce i pójście naprzód.

„Jestem tutaj, aby wysłać wiadomość do fanów, że jestem tutaj, aby zostać w Brisbane Broncos. To klub, z którym zawsze marzyłem, i to jest mój dom”.

Utrzymanie pozycji to wielkie zwycięstwo dla trenera Kevina Waltersa, który wyraził zadowolenie z posiadania Staggsa w klubie przez kolejne cztery lata.

„Pasja Cotone’a do Bronco jest tym, co trzymało go w klubie, jak również jego konkurencyjne przywództwo – jest typem gracza, którego potrzebujemy tutaj w klubie” – powiedział Walters.

„Dorastał patrząc, jak Broncos zdobywają tytuł premiera i sam chce tu wygrać jedną prezydenturę.

„Mamy świetną podstawową grupę graczy, którzy podpisali długoterminowe kontrakty i wszyscy przeszli przez system Broncos, a Cotone dodaje do tego – jest zaangażowany w nas, ponieważ tworzy tutaj świetlaną przyszłość”.

Aby otrzymywać codzienną dawkę najlepszych, najświeższych wiadomości i ekskluzywnych treści z Wide World of Sports, zapisz się do naszego newslettera przez Kliknij tutaj!

READ  Komentatorzy ITV Euro 2020: Kompletny skład prezenterów i krytyków strefy euro