Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Obawia się, że Novak Djokovic może wycofać się z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego, najnowszych wiadomości, aktualizacji i ulubionych

Rosną obawy, że Novak Djokovic może zostać zmuszony do wycofania się z Australian Open po odwołaniu zaplanowanej sesji treningowej.

Dziewięciokrotny mistrz zmagał się z kontuzją ścięgna podkolanowego, której nabawił się podczas Adelaide International tydzień wcześniej.

Podczas piątkowego meczu pokazowego Nick Kyrgios również brał udział – i Australijczyk wycofał się z turnieju wcześniej w poniedziałek.

Oglądaj tenis na żywo z beIN SPORTS na Kayo. Relacja na żywo z turniejów ATP + WTA Tour, w tym każdego meczu finałowego. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Wieloletni obserwator Djokovicia, Sasa Osmo, donosi, że trening Djokovica o 19:00 został odwołany, podczas gdy inny reporter Ben Rothenberg zauważył, że „kilka sesji” zostało skróconych lub całkowicie odwołanych w ciągu ostatniego tygodnia.

Powiedział, że „rosną) obawy” o przyszłość mistrzowską Djokovica.

Ale zdjęcia pojawiły się później w poniedziałek wieczorem, z których Djokovic został uderzony na korcie treningowym na świeżym powietrzu ze źle przypiętą lewą nogą.

„Szczerze mówiąc, trochę walczyłem ze ścięgnem podkolanowym przez ostatnie siedem dni” – powiedział Djokovic w sobotę.

Novak Djokovic jest pod chmurką kontuzji. (Zdjęcie: Graham Denholm/Getty Images)Źródło: Getty Images

Ale miejmy nadzieję, że to nie jest główny problem. Do tej pory mogłem trenować, rywalizować, rozgrywać punkty i ćwiczyć kombinacje. Oczywiście jestem bardziej ostrożny.

„Nie zamierzam trenować na pełnych obrotach, oszczędzając energię na następny tydzień. Mam nadzieję, że później nie będzie to dla mnie problemem.”

Djokovic otworzy swój turniej we wtorek wieczorem przeciwko Hiszpanowi Roberto Karballesowi Baenie na Rod Laver Arena.

READ  Mikkel Michelsen mówi, że „chciał zostać mistrzem świata” przed FIM Speedway GP w Polsce